Rosati KRYTYKUJE BYŁEGO PARTNERA? „Nie my powinnyśmy się wstydzić, tylko osoby, które…”

Weronika Rosati to polska aktorka, znana widzom przede wszystkim z serialu „Pitbull”, gdzie zagrała rolę Dżemmy u boku Marcina Dorocińskiego. Mogliśmy ją także podziwiać w filmie Marcina Krzyształowicza pt. „Obława”.

Jakiś czas temu aktorka została zaproszona do programu Pytanie na śniadanie. Weronika Rosati opowiedziała o tym, jak radzi sobie z wychowywaniem córeczki Elizabeth w pojedynkę.

„Kiedy planowałam dziecko i już zaszłam w ciążę, nie spodziewałam się, że będę sama wychowywać moją córkę. Jestem wychowana w domu pełnym. Większość kobiet chciałoby mieć pełną rodzinę(…) Społecznie i prawnie kobiety samotne, zwłaszcza te, które nie były w związku małżeńskim, są zdane na siebie. Nie są też dobrze postrzegane i to mnie zszokowało(…). Ja uważałam, że to powód do dumy, że sobie radzę. Nie my powinnyśmy się wstydzić, tylko osoby, które doprowadziły do sytuacji, że jesteśmy samotnymi mamami”- powiedziała Rosati.

Można odnieść wrażenie, że słowa Weroniki były skierowane do byłego partnera, a zarazem ojca jej dziecka- Roberta Śmigielskiego. Aktorka przyznała również, że długo walczyła, by uratować swoją rodzinę. Niestety, nie udało się. Aktualnie jest samotnie wychowującą matką małej Elizabeth.

Zobacz też: Jednym zdjęciem WKURZYŁA fanki. Musiała GĘSTO SIĘ TŁUMACZYĆ

Źródło: Pytanie na śniadanie

Źródło zdjęcia: Instagram @weronikarosati

Komentarze

Komentarze