Rosati NARAZIŁA zdrowie DZIECKA na szwank. Popełniła powszechny BŁĄD

Weronika Rosati pod koniec ubiegłego roku została mamą. Na swoim profilu w mediach społecznościowych pokazała nie tylko figurę po ciąży, ale też to, jak spędza czas ze swoją córką o imieniu Elizabeth. Opublikowała zdjęcie ze spaceru. Została skrytykowana.

Chustka
Fotografia, na której widać Rosati z wózkiem na spacerze w Los Angeles wzbudziła kontrowersje. Dlaczego? Aktorka okryła go bawełnianą chustką, żeby osłonić znajdującą się w środku córkę przed promieniami słonecznymi. Internauci zwrócili jej uwagę, że postąpiła niewłaściwie. Wręcz oskarżyli Rosati, że naraziła dziecko na przegrzanie i hipotermię.

Komentarze
Pod zdjęciem pojawiło się morze komentarzy. Znaczna część z nich to wyrazy krytyki pod adresem młodej mamy. Co napisali internauci?

* “Nie przykrywa się pieluszką tak wózka
* “Pielucha na wózku? Chcesz dziecku zrobić saunę?
* “Są parasolki. Proponuje założyć pieluchę i sama się położyć w gondoli

Autorki komentarzy nie tylko bazowały na własnym doświadczeniu (Nigdy nie zakrywałam wózka! W upały tym bardziej. Zgrozo!) i informacjach od własnych lekarzy. Podzieliły się z aktorką linkami do źródeł, które mówią o szkodliwości takich praktyk.

My tylko mówimy, jak jest, lekarze też alarmują! – napisała jedna z nich.

Rosati nie odniosła się do komentarzy, nie usunęła też zdjęcia.

Wiedzieliście o tym, że nie należy przykrywać wózka z dzieckiem chustą? Stosowaliście tę metodę w przypadku Waszych dzieci?

Zobacz też: Weronika Rosati ODSŁONIŁA BUJNY BIUST. Internauci ją skrytykowali

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @weronikarosati

Komentarze

Komentarze