Rozenek chciała TO ukryć! Na zdjęciach widać jak…

Małgorzata Rozenek jest w ciąży nie od wczoraj i jak się okazuje, bardzo sprytnie to ukrywa!

Temat numer 1

Tematem numer jeden w polskich mediach była wczoraj ciąża Małgorzaty Rozenek. Prezenterka od dawna chciała mieć kolejne dziecko, ale za każdym razem jej starania okazywały się bezskuteczne. Niedawno Małgosia przyznała, że jeśli do końca roku nie uda jej się zajść w ciążę, to nie wyklucza adopcji. Czy to możliwe, żeby mówiąc to gwiazda była już w ciąży?

Widoczny brzuszek

Prezenterka już od jakiegoś czasu ma widoczne ciążowe krągłości, które sprytnie ukrywa pod obszernymi ubraniami – dużymi kurtkami i bluzami.

Właśnie taką stylizację wybrała podczas wywiadu z Olivierem Janiakiem, na który przyszła ubrana w luźny beżowy garnitur. Po bliższym przyjrzeniu się fotce, którą wrzuciła na swojego Instagrama widać, że Małgosia ma odstający brzuch. Materiał ułożył się tak, że odsłonił jej ciążowe krągłości.

Fani widzą wszystko

Nie umknęło to oczywiście oczom fanów gwiazdy.

„Garnitur piękny. Brzuszek?” – zapytała jedna z fanek.

Napływające gratulacje

Po wczorajszej burzy medialnej wokół ciąży Małgosi, prezenterka opublikowała wspólne zdjęcie z Radkiem, pod którym napisała, że dziękuje wszystkim za napływające życzenia i gratulacje.

„Dziękujemy Wam bardzo serdecznie za gratulacje i wszystkie ciepłe słowa 😘 dziękujemy, że razem z nami dzielicie ten niezwykle ważny dla nas czas❤️ marzyliśmy o tej chwili wiele razy, ale rzeczywistość jest jeszcze piękniejsza😘 wszystkiego dobrego i pozdrawiamy Was bardzo, bardzo serdecznie 😘😘😘 #loveisallaround ❤️” – napisała gwiazda.

Przypomnijmy, że Małgosia i Radek będą mieli synka.

Czytaj też: Ciąża ROZENEK! Wiadomo już kto jest OJCEM!

Instagram

https://www.instagram.com/p/B5-sEl-hZVR/?utm_source=ig_web_copy_link

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze