ROZENEK-MAJDAN straciła cierpliwość. “To CIOS PONIŻEJ PASA dla kobiet”

Małgorzata Rozenek-Majdan to matka dwójki synów. Chłopcy przyszli na świat dzięki zastosowaniu metody in vitro. W związku z tym gwiazda jest ona przeciwna planom rządowym dotyczącym likwidacji programów, które wspierają i dofinansowują ten sposób zajścia w ciążę. Ostatnio puściły jej nerwy.

W rozmowie z dziennikarzem Super Expressu powiedziała, że te plany zabierają wielu kobietom szansę na posiadanie dzieci. Nie podoba jej się podejście polityków do tego tematu.

– Temat in vitro od zawsze budził emocje. Ale każdy z nas powinien mieć wolny wybór i decydować o swoim życiu. Nie narzucajmy innym ludziom naszego światopoglądu! – powiedziała.

– Państwo powinno pomagać obywatelom, dlatego likwidacja programów wspierających i dofinansowujących metoda in vitro jest ciosem poniżej pasa dla kobiet, które marzą o dziecku i mają problem z zajściem w ciążę — dodała Rozenek-Majdan.

Gwiazda przyznaje, że w jej przypadku in vitro było jedyną metodą, by mogła zostać matką. Stanisław i Tadeusz to owoce związku z Jackiem Rozenkiem. Teraz kobieta znów stara się o dziecko z Radkiem Majdanem — aktualnym mężem. Para marzy o córce.

Źródło. SE
Źródło zdjęcia: Instagram / @m_rozenek

Komentarze

Komentarze