Ruszyła zbiórka pieniędzy dla syna Krzysztofa Krawczyka! Ile zyska Krzysztof Junior?

Krzysztof Igor Krawczyk żyje w skandalicznych warunkach. Utrzymuje się z niskiej renty. Jego przyjaciele uruchomili dla niego zbiórkę pieniędzy. Chcą uzbierać 50 tysięcy złotych dla Krzysztofa Juniora.

Ciężkie życie Juniora

47-letni Krzysztof Igor Krawczyk jako dziecko uległ wypadkowi samochodowemu. Auto prowadził jego znany ojciec. W wyniku wypadku, Krzysztof Junior zapadł w śpiączkę, zachorował na padaczkę i borykał się z licznym obrażeniami, takimi jak: zanik płatów czołowych, stłuczenie pnia mózgu czy złamanie szczęki. Długo trwała walka o życie chłopca. Jego relacje z ojcem, Krzysztofem Krawczykiem były skomplikowane. Krzysztof Igor stracił matkę i musiał opuścić Stany Zjednoczone. Wrócił z ojcem do Polski.

Facebook/Krzysztof Igor Junior

Niezdolny do pracy

W wyniku wypadku samochodowego, Krzysztof Junior jest osobą niezdolną do pracy. Próbował dorabiać sobie w ZOO, ale pandemia pokrzyżowała te plany. Aktualnie mężczyzna utrzymuje się z niskiej renty. Musi z niej wykupić lekarstwa, opłacić mieszkanie i leczenie neurologiczne. Pojawiły się też informacje, że przed śmiercią jego znany ojciec zmienił testament i jedynemu synowi nic nie zostawił. Krzysztof Junior wystąpił nawet o przyznanie mu alimentów od ojca. Jednak śmierć artysty, automatycznie zakończyła tę sprawę.

Pomoc przyjaciół

Przyjaciele ze Stowarzyszenia Studio Integracji  uruchomili zbiórkę pieniędzy dla 47-latka na portalu zrzutka.pl. Chcą zebrać 50 tysięcy złotych. Do tej pory udało się zebrać ponad 8 tysięcy złotych. Przyjaciele napisali na portalu zrzutka.pl:

Mieszka kątem w mieszkaniu wujka, w którym jest problem alkoholowy. W mieszkaniu stale odbywają się libacje, a on nie ma dostępu do łazienki, czy kuchni. Nie może załatwić podstawowych potrzeb fizjologicznych w toalecie, gdzie często trwają balangi. Niemal całymi dniami błąka się po mieście, by nie wracać do domu, w którym panuje przemoc.

Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

Walka o godność

Przyjaciele Krzysztofa Igora Krawczyka chcą, by 47-latek w końcu zaczął godnie żyć. Jest szansa na mieszkanie komunalne. Jest tez potrzebna pomoc, żeby Krzysztof Junior w końcu stanął na nogi i mógł żyć jak człowiek. Przyjaciele napisali na portalu zrzutka.pl:

Sprawmy, by pozostałe lata, życia Krzysztofa Igora przestały być kontynuacją życiowego horroru, na który skazała go dotąd rodzina. Zasługuje na normalne życie.

Źródło: Zrzutka/Godnie żyć-pomoc dla Krzysztofa Igora Krawczyka

Zdjęcia: Facebook/Krzysztof Igor Krawczyk

 

Komentarze

Komentarze