Takie bliźniaki RODZĄ SIĘ RAZ NA 10 MILIONÓW! Mają RÓŻNYCH OJCÓW

Do nietypowych narodzin doszło w Pekinie. Na świat przyszły bliźnięta. Mają jedną matkę i dwóch ojców.

To już kolejny na świecie przypadek tak zwanej ciąży dwojaczej, takiej, z której każde z dzieci ma innego ojca. Jak donoszą zagraniczne media, dosyć często dochodzi do takich sytuacji iw Chinach.

Zobacz: Wygląda jak POSTAĆ Z KRESKÓWKI! Nawet lekarz WYTRZESZCZYŁ OCZY

Ojciec dzieci, a jak się potem okazało tylko jednego z bliźniąt, dowiedział się o tym po przeprowadzeniu testu DNA. To rutynowe badanie, które wykonuje się dzieciom po urodzeniu w Chinach. Mężczyzna przeżył szok. Zdrada partnerki wyszła na jaw.

Taki przypadek ma miejsce raz na 10 000 000 urodzeń. Przypadek został opisany przez Deng Yajuna, lekarza, który podał, że taka sytuacja należy do niezwykle rzadkich.

Jest to możliwe, gdy organizm kobiety wyprodukuje 2 jajeczka i odbędzie ona stosunki z 2 różnymi mężczyznami w krótkim odstępie czasu. Plemniki mogą pozostawać w organizmie kobiety nawet 7 dni i czekać na owulację. Wtedy może dojść do zapłodnienia 2 jajeczka.

W Chinach testów na ojcostwo robi się najwięcej, dlatego to tam najwięcej jest przypadków bliźniaków, którzy mają innych ojców. Zwykle na świecie rezygnuje się z testu DNA w przypadku bliźniąt, różnice w wyglądzie tłumacząc dwujajowością.

Zobacz też: Gwiazda TRESUJE CÓRKĘ! Nagrała KATUSZE 2-LATKI i wrzuciła do sieci

Źródło: o2
Źródło zdjęcia: pixabay

Komentarze

Komentarze