“Rzygać mi się chce, jak czytam takie wypociny”. LEWANDOWSKA shejtowana za wpis o byciu matką

Anna Lewandowska w mediach społecznościowych dzieli się z fanami nie tylko przepisami na zdrowe dania czy zestawami ćwiczeń. Publikuje też zdjęcia z córką i przemyślenia dotyczące macierzyństwa. Ostatni wpis trenerki fitness doprowadził fanki do łez.

Wpis Lewandowskiej
Co napisała Lewandowska? Opisała uczucie, jakie łączy matkę z dzieckiem. Miłość matczyna zaczyna się w momencie, gdy na teście ciążowym kobieta zobaczy dwie kreski.

Miłość. Mama. Dziecko. Zaczyna się nagle, gdy zobaczysz na teście II kreski i dociera do Ciebie, że jesteś w CIĄŻY. Wybuchasz radością jeśli oczekiwałaś, wzruszasz się głęboko jeśli nie planowałaś i ruszasz z radosną nowiną do najbliższych – tą MIŁOśCIĄ chcesz się dzielić z innymi – pisze Lewandowska.

Trenerka zwróciła uwagę na to, że kobieta powinna o siebie szczególnie dbać w ciąży:

Potem zaczynasz szczególnie dbać o siebie – regularnie chodzisz do lekarza, jeszcze bardziej świadomie się odżywiasz, ubierasz, poruszasz. Ta miłość – pozytywnie wpływa na całe Twoje życie. Gdy jesteś u lekarza i obserwujesz, jak maleństwo się rozwija, gdy odczuwasz jego pierwsze ruchy, widzisz jak powoli zmienia się Twoje ciało, to łapiesz się na tym, że przeżywasz te małe rzeczy tak jakby były najważniejsze na świecie. To dlatego, że ta miłość nie jest wybiórcza i nie klasyfikuje – wszystko się dla niej liczy.

Lewandowska wspomniała też o trudach porodu i bycia matką, gdy dziecko już pojawi się na świecie:

Wyczekujesz dnia NARODZIN, a następnie przechodzisz przez bóle i trudy by dać komuś życie. Poświęcasz się po raz kolejny i nie zważając na cierpienia ciała czy psychiki robisz coś z myślą o kimś innym. To MIŁOŚĆ – ona w całości poświęca się drugiemu człowiekowi. Słyszysz PŁACZ i też płaczesz, jak dziecko coś boli to Ciebie też zaczyna, przeżywasz jego życie jakby było Twoim własnym. Czujesz jakbyś sama ząbkowała, miała grypę, wypowiadała „MAMO” i „TATO” czy też „KOCHAM CIĘ”. Nie ruszasz się, by jej nie obudzić i dociera do Ciebie, że ta miłość ma też magię współodczuwania i czyni z Was obojga jedność.

Jaka jest miłość matki do dziecka zdaniem Lewandowskiej?
Znam tę miłość. Jest bezwarunkowa, nie do zatrzymania, nigdy nie ocenia i zawsze wybacza, angażuje się całkowicie. Nie kończy się, nie może jej zabraknąć, jest celem samym w sobie i pokazuje nam, że idee są prawdziwe. Znacie to MAMY?.

Komentarze
Wpis Lewandowskiej poruszył wiele kobiet. Pojawiło się pod nim morze komentarzy. W większości pozytywne, niektóre fanki przyznały, że w trakcie jego czytania uroniły łzę.

Oto przykładowe wypowiedzi internautek:
Znam to, też jestem mamą. To najlepsze co mnie w życiu spotkało. Miłość do dziecka jest nie do opisania
Pięknie napisane Aniu. Aż mi się łezka w oku zakręciła
Przepięknie, wzruszyłam się!
Aż łezka mi poszła. Naprawdę mądrze napisane… Mam dwie córeczki i nie wyobrażam sobie życia bez nich

Pojawiło się jednak kilka głosów przeciw:
Miłość od dwóch kresek? Ale pieprzenie…
Rzygać mi się chce, jak czytam takie wypociny
Albo nie planowałaś i wpadasz w rozpacz… Cukierkowo tu bardzo

anna lewandowska, klara lewandowska, robert lewandowski

Co sądzicie o podejściu Lewandowskiej do macierzyństwa?

Zobacz też: Lewandowska NARZEKA NA CÓRKĘ. W końcu wie, jak wygląda PRAWDZIWE ŻYCIE?

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram

Komentarze

Komentarze