Salma Hayek opublikowała GORĄCE zdjęcie w stroju kąpielowym! „Jesteś równie piękna, jak 20 lat temu” – napisał fan

Amerykańska aktorka meksykańskiego pochodzenia Salma Hayek opublikowała w sieci selfie w kostiumie kąpielowym i ponownie rozpaliła do czerwoności swoich fanów. Gorącą fotkę możemy oglądać na jej Instagramie. Piękna?

Kim jest Salma Hayek?

Salma Hayek urodziła się w 1966 roku w Coatzacoalcos. To meksykańska aktorka, reżyserka i producentka filmowa. Początkowo grała w podrzędnych rolach, ale gdy w 1995 zagrała Carolinę u boku samego Antonio Banderasa w filmie „Desperado”, jej kariera w Stanach Zjednoczonych rozkręciła się na dobre. Dziś Hayek jest jedną z najbardziej rozchwytywanych gwiazd w całym Hollywood!

Czytaj też: Salma Hayek opublikowała NAGĄ fotografię! Piękna?

Salma
IG

Wrzuciła zdjęcie bez makijażu

Salma wrzuciła właśnie do sieci zdjęcie, na którym możemy zobaczyć 54-letnią aktorkę bez makijażu, w czerwonym bikini i mokrych włosach.

„Udaję, że myślę o czymś głębokim, robiąc to selfie z boku i mam nadzieję, że jestem w kadrze” – podpisała post, który otrzymał 585 tysięcy polubień.

Jej fani zaczęli wyrażać swój podziw w komentarzach.

 „Pasuje do ciebie czerwień”, „Jesteś tak oszałamiająca i piękna, jak 20 lat temu”, „Seksowna Meksykanka!”, „Pretty Woman! To jest bardzo zabawne, bo ja robię dokładnie takie samo selfie”, „Idealnie” – pisali.

Salma
IG

Pokazała siwe włosy

We wrześniu Salma Hayek pokazała swoje siwe włosy i twarz bez makijażu, czym osłupiła swoich obserwatorów. Na opublikowanym w sieci zdjęciu aktorka leży na niebieskim ręczniku z zaczesanymi do tyłu włosami.

„Białe włosy mądrości” – podpisała post, który otrzymał prawie 400 tys. polubień.

Piękna?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze