Sara Boruc planuje powrót do Polski! Nie uwierzysz, co będzie robić!

Artur Boruc wraca ze swoją rodziną do Polski, gdzie ponownie będzie grał w barwach Legii Warszawa. Czym będzie się zajmować w kraju jego żona Sara?

Wielki powrót Boruca

W weekend Artur Boruc ujawnił zaskakującą informację. Po pięciu latach grania w drużynie AFC Bournemouth wyprowadza się z Wielkiej Brytanii i wraca do Polski, gdzie będzie grać w klubie Legia Warszawa. Sportowiec bardzo się cieszy, ponieważ nie tylko będzie w rodzimym kraju, ale też sporo na tym zarobi. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na kontrakcie z klubem może zarobić nawet 400 tysięcy euro rocznie!

powrót
IG

Co będzie robić w Polsce Sara?

Jeden z portali plotkarskich skontaktował się z żoną Boruca i zapytał ją, co zamierza robić po powrocie do kraju. Okazuje się, że Sara ma naprawdę śmiałe plany i rusza z… własną linią odzieżową.

“Właśnie się przeprowadzamy, Artur już zaczął treningi. Ja za to na początku października ruszam z własną marką odzieżową – The Mannei. Dzieciaki oczywiście pójdą do szkoły, ale jako że ich pierwszy język to angielski, szkoła będzie też anglojęzyczna” – Sara zdradziła w rozmowie z Pudelkiem.

Jesteście ciekawi projektów Sary? Myślicie, że uda jej się zawojować polski rynek modowy?

Czytaj też: Ciężarna Sara Boruc spadła ze schodów! MOGŁA STRACIĆ DZIECKO!

powrót
IG

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze