Sara Boruc pokazała CIĄŻOWY BRZUSZEK! Radzi internautkom, jak dbać o siebie w czasie ciąży

Rodzina bramkarza Artura Boruca niebawem się powiększy! Jego żona Sara Boruc, znana również jako Sara Mannei spodziewa się dziecka, a jej ciążowy brzuszek jest coraz bardziej pokaźny! Ostatnio Sara wrzuciła na swój Instagram nowe zdjęcie, a przy tej okazji poradziła internautkom, jak dbać o siebie w okresie ciąży. 

Pytacie o brzuszek… Ma się dobrze ☺️ Już niewiele nam zostało i powoli zaczynam czuć smutek , że za moment nie będę już czuła tych cudnych kopniaków – napisała w opisie do zdjęcia Sara Boruc.

Wspomniała również o swojej codziennej „ciążowej pielęgnacji” i opowiedziała w jaki sposób uniknęła rozstępów.

Pytacie też o rozstępy-na szczęście udało mi się ich uniknąć-olej sezamowy i migdałowy na pewno pomogły i smarowałam nimi całe ciało po każdej kąpieli – dodała również.

Wiele kobiet zastanawia się nad tym czy trening w ciąży jest zdrowy i bezpieczny? Oczywiście, o ile lekarz nie widzi żadnych przeciwwskazań. Sara Boruc przyznaje, że nie rezygnowała z ćwiczeń z powodu ciąży. Czy nadal trenuje?

Nadal robię lekki trening , codziennie chodzę na długie spacery i staram się jeść zdrowo co Wam namiętnie relacjonuje.
Czuje się świetnie i z pewnością była to najbardziej świadoma i przyjemna z moich dotychczasowych ciąż. Jednak doświadczenie i dojrzałość mają ogromne znaczenie. Czuje się szczęśliwa , spełniona, spokojna. Planujemy totalnie naturalny poród – napisała Sara na Instagramie.

Źródło: Instagram @mannei_is_her_name

Źródło zdjęcia: Instagram @mannei_is_her_name

Zobacz też: Czego PRZYSZLI RODZICE mogą nauczyć się w SZKOLE RODZENIA? Zobacz wywiad z położną

Komentarze

Komentarze