Sara Boruc pokazała zdjęcie SWOJEGO MALEŃKIEGO SYNKA! JEST NAPRAWDĘ UROCZY

SARA BORUC, ZNANA RÓWNIEŻ JAKO SARA MANNEI NIEDAWNO URODZIŁA DZIECKO! JEJ SYNEK NOAH ZOSTAŁ JUŻ CELEBRYTĄ! MAMA POSTANOWIŁA POKAZAĆ GO SWOIM FANOM, A PRZY OKAZJI POCHWALIĆ SIĘ WÓZKIEM ZA KILKA TYSIĘCY ZŁOTYCH!

OTO PIERWSZE ZDJĘCIE NOAH – SYNKA ARTURA I SARY BORUCÓW WRZUCONE DO MEDIÓW SPOŁECZNOŚCIOWYCH! MUSICIE PRZYZNAĆ, ŻE WYGLĄDA NAPRAWDĘ UROCZO.

Mój superbohater Nono… Nawet nie wiem od czego zacząć..spełniło się nasze ogromne marzenie-przywitaliśmy naszego synka w zaciszu własnego domku , bez zgiełku szpitala , niepotrzebnego zamętu, bez znieczulenia. Mogliśmy doświadczyć wszystkiego sto razy bardziej,dokładniej,mocniej.. Artur nie puścił mnie nawet na moment,trzymał tak mocno jakby się bał,że utonę. Nie dała bym rady bez Niego.
Inusia głaskała po głowie,mami zapaliła świeczki. Nasze córeczki też były z nami,czekając ciuchutko na spotkanie z braciszkiem.
Było idealnie,perfekcyjnie,pięknie!
Nie będę udawała,że nie bolało. Ból porodowy może zrozumieć tylko kobieta która go doświadczyła,ale cieplutka woda w basenie naprawdę pomaga.
Dziś już go nie pamietam..
Za to na zawsze zachowam w sercu te niesamowite 85 minut naszego życia – napisała w swoim poruszającym wywodzie Sara Boruc.

OPRÓCZ ZDJĘCIA SYNKA, NA PROFILU SARY BORUC POJAWIŁO SIĘ RÓWNIEŻ ZDJĘCIE JEJ POZOSTAŁYCH DZIECI. W OCZY RZUCA SIĘ JEDNAK WÓZEK DZIECIĘCY NAJMŁODSZEJ POCIECHY PARY. POSTANOWILIŚMY SPRAWDZIĆ ILE KOSZTUJE.

Za wózek marki Cybex Global musicie zapłacić około 5 – 7 tysięcy! Jak widać, nie należy on do najtańszych…

A CZY WY ZAPŁACILIBYŚCIE ZA WÓZEK DZIECIĘCY TAKĄ KWOTĘ? NAPISZCIE W KOMENTARZU

 

Komentarze

Komentarze