Sara Boruc wstawiła do sieci zmysłowe zdjęcie z basenu! Jest na nim…

Sara i Artur Borucowie spędzają urlop w gorącej Hiszpanii. Na Instagramie celebrytki pojawiło się bardzo gorące zdjęcie, które rozpaliło do czerwoności jej fanów. Widać na nim, jak…

Borucowie wracają do Polski

Kilka dni temu Artur Boruc ujawnił zaskakującą informację. Po pięciu latach grania w drużynie AFC Bournemouth wyprowadza się z Wielkiej Brytanii i wraca do Polski, gdzie będzie grać w klubie Legia Warszawa. Sportowiec bardzo się cieszy, ponieważ nie tylko będzie w rodzimym kraju, ale też sporo na tym zarobi. Jak wynika z nieoficjalnych informacji, na kontrakcie z klubem może zarobić nawet 400 tysięcy euro rocznie!

Urlop w Hiszpanii

Tymczasem Sara i Artur Borucowie wybrali się do słonecznej Hiszpanii, a konkretnie na Ibizę. Na Instagramie gwiazdki pojawiło się mnóstwo zdjęć z wyjazdu. Patrząc na nie musimy przyznać, że Sara jest w doskonałej formie a po jej ostatniej ciąży nie ma ani śladu! Przypomnijmy, że Sara została w maju ubiegłego roku po raz trzeci mamą – urodziła uroczego synka Noaha.

Czytaj też: Ciężarna Sara Boruc spadła ze schodów! MOGŁA STRACIĆ DZIECKO!

zdjęcie
IG

Zdjęcie z basenu

Na Instagramie Sary pojawiła się bardzo zmysłowa fotka, na której widzimy ją i Artura zmysłowo się do siebie przytulających w basenie.

„Uwielbiam patrzeć na szczęśliwych ludzi, wspaniale zdjęcie”.

„Piękne zdjęcie, pokazuje uczucia”.

„Cudowne ujęcie… Chcę się patrzyć na to zdjęcie non stop. Pozdrawiam”.

„Uwielbiam was, widać, że bardzo się kochacie i jesteście dla siebie stworzeni” – pisali pod zdjęciem internauci.

Musimy przyznać, że Sara wygląda wprost nieziemsko. Na Was też zrobiła takie wrażenie?

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze