Sarsa została MAMĄ! Pokazała maluszka i zdradziła PŁEĆ! (ZOBACZ)

Piosenkarka swoją ciążę trzymała w tajemnicy. Ostatnio zaskoczyła fanów wyznaniem, że urodziła dziecko. Teraz Sarsa pokazuje zdjęcie maluszka i chwali się swoim macierzyństwem w sieci.

Ciąża w ukryciu

Sarsa przez całą ciążę nie chwaliła się swoim stanem w sieci. Trzymała go w tajemnicy. Nie było to trudne, bo piosenkarka jakiś czas temu zniknęła z mediów i usunęła się w cień. Zaszyła się w Gdyni, gdzie na co dzień mieszka. Nad morzem oczekiwała na przyjście maluszka na świat. Jednak ostatnio w swoich mediach społecznościowych zamieściła zdjęcie ciążowego brzucha. Sarsa napisała:

Jestem szczęśliwa. Cieszę się, że mogę ‘osobiście’ podzielić się tym z Wami oraz, że mogę to zrobić w momencie, kiedy ja czuję, że jest już odpowiedni. Dziękuję wszystkim życzliwym, którzy pozwolili mi ze spokojem celebrować każdy dzień tych wyjątkowych 9 miesięcy”

 

Fala gratulacji

Wpis wokalistki spotkał się z lawiną gratulacji i pozytywnych komentarzy. Internauci i celebryci cieszyli się z narodzin maluszka. Ewa Farna napisała:

Gratulacje kochana. Cudowny czas!”

Do życzeń dla świeżo upieczonej mamy dołączyły między innymi Ada Fijał, Maffashion, Anna Wyszkoni czy Joanna Koroniewska. Napisały:

Gratulacje!”

Pierwsze zdjęcie pociechy

Sarsa cieszy się swoim macierzyństwem. Piosenkarka opublikowała pierwsze zdjęcie z maluszkiem. Widać na nim jak trzyma dziecko za rękę. Ujawniła też, że została mamą CHŁOPCA!

Piosenkarka napisała:

Dziękujemy za wszystkie życzenia i życzliwości w DM. Nie wszystkim zdołam odpisać więc dziękuję tutaj”

Dołączamy do gratulacji. Mamie i maluszkowi życzymy wszystkiego najlepszego!

Źródło: Facebook

Zdjęcie: Facebook

Komentarze

Komentarze