Saudyjski ojciec aresztowany po tym, jak POBIŁ WŁASNE DZIECKO. Nie uwierzycie ZA CO! (WIDEO)

Do sieci trafiło właśnie bulwersujące wideo, na którym widzimy jak pewien saudyjski ojciec bije swoją malutką córeczkę. Co go tak rozwścieczyło? Mężczyzna był sfrustrowany tym, że dziewczynka nie potrafi jeszcze stać na własnych nóżkach. Policja w Rijadzie została już powiadomiona o nadużyciach, a ojciec czworga dzieci został aresztowany.

Kamienie milowe w rozwoju

W życiu każdego dziecka istnieją tzw. kamienie milowe w rozwoju. Niestety, nie wszyscy rodzice zachowują przy tym cierpliwość. Zdrowi i kochający rodzice kibicują swoim pociechom, kiedy te się uczą chodzić, mówić, skakać, biegać, chwytać przedmioty i wykonywać wiele innych przydatnych rzeczy. Jednak niektórzy mogą zacząć się nieco martwić, a nawet sfrustrować, jeśli ich dziecko nie osiągnie „kamienia milowego” tak szybko, jak by tego chcieli.

Kompletny brak cierpliwości

Pewien ojciec z Arabii Saudyjskiej nie chciał czekać, aż jego córka nauczy się sama chodzić i próbował zmusić ją do nauki chodzenia. Mężczyzna został przyłapany, jak bije swoje dziecko, ponieważ dziewczynka nie potrafi jeszcze stać na własnych nóżkach.

Na filmie możemy zobaczyć ojca próbującego zmusić malucha do samodzielnego stawania na nogach. Nagranie ukazuje, jak dziewczynka walczy, by wstać. Jej tata jest wyraźnie sfrustrowany tym, że wciąż nie potrafi chodzić, za co uderza ją kilkukrotnie w główkę.

Prośba o wybaczenie

Yousif Alqutai powiedział na łamach mediów społecznościowych, że wideo zostało zrobione dawno temu. Poprosił też o wybaczenie „za znęcanie się nad swoim dzieckiem”. Wyjaśnił, że sam był ofiarą znęcania psychicznego ze strony swojej żony. To dlatego postanowił zemścić się na swojej córce.

Jeżeli mieliście nadzieję, że agresywny ojciec stracił już prawo do opieki nad swoimi dziećmi, niestety mamy złe wieści. Frustrat nadal sprawuje pieczę nad wszystkimi swoimi pociechami.

Zobaczcie bulwersujące nagranie:

Przeczytaj też: Ojciec KATOWAŁ synka, matka NIE REAGOWAŁA. Dziecko WALCZY O ŻYCIE

Źródło: Metro.co.uk

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze