Schudła 76 kilogramów w rok! Jak jej się to udało?

Mieszkanka australijskiego miasta Sydney schudła 76 kilogramów i podzieliła się sekretem swojego sukcesu w rozmowie z portalem Daily Mail.

Miała poważne problemy zdrowotne

Alida Elizabeth Dreyer przez całe życie cierpiała na różne problemy zdrowotne. Miała zespół policystycznych jajników, insulinooporność i depresję. Problemy te w połączeniu z dziedziczną skłonnością do nadwagi spowodowały, że Alida była otyła.

Była wyśmiewana przez rówieśników

Jako dziecko Australijka była wyśmiewana z powodu swojej nadwagi, dlatego zaczęła opuszczać szkołę. W wieku 12 lat zdiagnozowano u niej depresję. Dreyer jadła za dużo fast foodów. Spożywała nawet pięć tysięcy kalorii dziennie.

„Konsekwentnie przybierałam na wadze w wieku od sześciu do 23 lat. Kiedy miałam 10 lat, ważyłam 82 kilogramy” – powiedziała Dreyer.

Czytaj też: DRAMAT Edyty Górniak! Odkąd SCHUDŁA ma problemy z…

schudła
DM
schudła
DM

Ważyła ponad 145 kilogramów!

W szczytowym momencie Australijka ważyła 145,1 kilograma.

„Zjadałam sześć tostów z gorącą czekoladą na śniadanie, a następnie obiad o wysokiej zawartości węglowodanów, np. makaron z serem. Na kolację jadłam mięso, warzywa i węglowodany, takie jak ryż czy makaron. Moje porcje zawsze były bardzo duże” – wyjaśniła.

Nie mogła zajść w ciążę

Z powodu swojej nadwagi Dreyer nie mogła począć dziecka. Kiedy lekarze powiedzieli jej, że nie zajdzie w ciążę, jeśli nie schudnie, kobieta zdecydowała się przejść na dietę i zacząć ćwiczyć.

W marcu 2019 roku przeszła operację wszczepienia bajpasów żołądka, która pomogła jej kontrolować zjadane porcje. Ponadto przeszła na dietę wegańską. Od tego czasu schudła 76 kilogramów.

Oprócz operacji pomostowania żołądka, Australijka przeszła kilka operacji liftingu całego ciała, liposukcję nóg i korektę piersi.

„Moja główna rada jest taka, że ​​można popełniać błędy, ponieważ wszyscy jesteśmy ludźmi. Nigdy nie zdawałam sobie sprawy, jak wiele straciłam w życiu, kiedy byłam otyła. Nie chciałam już dłużej cierpieć fizycznie, być ciągle zmęczona. Teraz mam dużo energii i kwitnę!” – powiedziała.

Źródło: Daily Mail

Zdjęcia: Daily Mail

Komentarze

Komentarze