Schudła PRAWIE 40 KILOGRAMÓW! Jej przemiana JEST NIESAMOWITA!

O Kate Parry jakiś czas temu zrobiło się głośno w Internecie. Wszystko za sprawą spektakularnej metamorfozy. 25-latce udało się zrzucić prawie 38 kilogramów! Waga ze 114 kilogramów spadła do 76. Rozmiar ubrań, które nosiła zmienił się o sześć numeracji.

„Byłam leniwa, a ćwiczenia mnie nie interesowały. Nienawidziłam WF-u w szkole. Większość nocy spędzałam przy komputerze”- relacjonuje 25-latka. W pewnym momencie, Kate zdecydowała się na zmianę swojego dotychczasowego stylu życia. Wyjaśnia, że udało się wyłącznie dzięki determinacji i odpowiednim treningom. Dotychczasowe gotowe dania na wynos zamieniła na zdrowe posiłki, urozmaicone w ryby oraz warzywa.

„Miałam to w głowie to, że chciałam schudnąć i poczuć się lepiej w swojej skórze, a gdy widzisz wyniki swojej ciężkiej pracy, to sprawia, że ​​jesteś jeszcze bardziej zmotywowany, aby osiągnąć więcej(…)Fitness jest czymś, co mnie pasjonuje. Chciałabym pomóc innym osobom, które myślą, że nie mogą schudnąć”.- możemy przeczytać w jednej z wypowiedzi Kate.

Wiele osób twierdzi, że przemiana Kate przypomina fabułę serialu Netflixa pt. „Insatiable”, który opowiada historię cierpiącej na otyłość nastolatki Patty, mówi o jej perypetiach i przykrych sytuacjach, z którymi musi się zmierzyć. Istotnym elementem serialu jest także psychiczna przemoc, doświadczana często przez osoby otyłe.

Zobacz też: 2 ŁYŻECZKI. Tyle wystarczy, by SCHUDNĄĆ I ZMNIEJSZYĆ TALIĘ w 3 tygodnie

Źródło: dailymail.co.uk

Źródło zdjęć: Facebook @kateparry93

Komentarze

Komentarze