Sebastian Fabijański pochwalił się sesją ciężarnej Maffashion. Przy okazji zdradził płeć dziecka?!?

Zarówno aktor jak i jego partnerka, znana szafiarka na swoich mediach społecznościowych oficjalnie potwierdzili, że niedługo zostaną rodzicami. Pokazali wymowne zdjęcie z sesji ciążowej.

Związek blogerki modowej i aktora od samego początku budził ogromne emocje. Po niespełna kilku miesiącach relacji pojawiły się pierwsze informacje o tym, że kobieta spodziewa się dziecka.

Jednak do tej pory żadne z nich oficjalnie nie potwierdziło tych doniesień, niezwykle sprytnie wymigując się od odpowiedzi na zadawane im pytania o błogosławiony stan Julii Kuczyńskiej.

Czytaj też: Koronawirus a CIĄŻA. NIEPOKOJĄCE wyniki badań…

W minioną niedzielę nastąpił przełom. Bowiem para w końcu zdecydowała się ujawnić swój sekret i oznajmili wszem i wobec, że niedługo na świecie pojawi się owoc ich wielkiej miłości. Rzecz jasna nie zrobili tego wprost. Radosną nowinę przekazali publikując na swoich Instagramach wymowne zdjęcia ciężarnej Maffashion.

Fotografia
Instagram

Julia fotografie opisała jedynie emotikonem serduszka, zaś Sebastian dodał króciutkie zdanie:

Oni. Miłość.

W związku z użytą przez aktora formą „oni”, fani uznali, że sławna para spodziewa się syna. Obojgu nie szczędzili ciepłych słów.

Czyli wiadomo, że synek.

Będzie chłopiec.

Czyli syn? Gratulacje.

Przyszłym rodzicom serdecznie gratulujemy i życzymy szybkiego rozwiązania!

Źródło: Pudelek.pl

Zdjęcia Instagram

Komentarze

Komentarze