Sebastianowi, Norbertowi i Arturowi z pomocą ruszyli POLACY! Trwa zbiórka na pomoc osieroconym braciom!

W sobotę świat trzech braci z Podkarpacia legł w gruzach. W koszmarnym wypadku, który wstrząsnął całą Polską, zginęli rodzice Sebastianka, Norberta i Artura. Z rodzicami podróżował najmłodszy brat, 2,5 -letni Sebastian. Pijany kierowca zabrał chłopcom rodziców.

Pijany i niebezpieczny

Wypadek w Jamnicy na Podkarpaciu spowodował 37-letni Grzegorz G. Mężczyzna prowadził pod wpływem alkoholu. Jechał niebezpiecznie i brawurowo. Szaleńczy rajd zakończył się czołowym zdarzeniem z prawidłowo jadącym samochodem. W nim podróżowali Marzena, Mariusz i 2,5-letni Sebastianek. Rodzice ponieśli śmierć nie miejscu. Malec trafił do szpitala ze złamaną nóżką. Pijany pirat, który doprowadził do wypadku miał 1, 74 promila alkoholu we krwi. W szpitalu przeszedł operację. Grozi mu do 12 lat pozbawienia wolności.

Facebook/Tarnobrzeg 112-Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Dramat dzieci

Marzena i Mariusz osierocili trzech synów. Oprócz najmłodszego Sebastianka, sierotami został jeszcze Norbert, który ma 9 lat i Artur, lat 10. Chłopcy już wiedzą, że ich rodzice zginęli w wypadku. Dziadkowie tłumaczyli im, że mama i tata trafili do aniołków. Jednak malcy jakby nie wierzyli ich słowom. Ta koszmarna prawda wciąż do braci nie dociera. Wczoraj sąd przyznał prawo do opieki nad Sebastianem, Norbertem i Arturem bratu zmarłej Marzeny i jego rodzinie.

Potrzebna pomoc

Zbiórka pieniężna została utworzona na portalu zrzutka.pl przez Fundację Z Serca dla Serca. Początkowo organizatorzy zakładali zebranie 50 tysięcy złotych. Jednak postawa internautów i ich wielkie serce szybko zweryfikowała te założenia. Organizatorzy napisali:

To dopiero drugi dzień zbiórki, na koncie jest prawie MILION ZŁOTYCH, przekazane przez blisko 22 tysiące darczyńców, osób o wielkich sercach, których ta tragedia i wydarzenia z 3 lipca wyjątkowo dotknęły. To kolejny raz kiedy podwyższamy cel zbiórki. Tym razem na 1 200 000 zł.

Jednocześnie organizatorzy zbiórki dla braci poinformowali, że Fundacja nie pobiera ani złotówki z tej kwoty dla siebie. Cała kwota zostanie przeznaczona dla Sebastianka, Norberta i Artura. Tu można wpłacać pieniądze: W tragicznym wypadku straciły rodziców… | zrzutka.pl

Facebook/Tarnobrzeg 112-Ratownictwo Powiatu Tarnobrzeskiego

Źródło: Zrzutka.pl

Zdjęcia: Zrzutka.pl

Facebook/Tarnobrzeg 112-Ratownictwo powiatu Tarnobrzeskiego

Komentarze

Komentarze