„Sekrety Playboya”- syn HUGH HEFNERA staje w obronie ojca!

31 stycznia odbędzie się premiera dokumentu pod tytułem „Sekrety Playboya”, który opowiada o ekscentrycznym życiu Hugh Hefnera. Jedną z bohaterek filmu jest modelka Holly Madison, która była ulubionym „Króliczkiem” znanego milionera. Modelka oskarża założyciela „Playboya” o przemoc i wykorzystywanie seksualne. Syn Hugh Hefnera zaciekle broni ojca!

We wrześniu minie pięć lat od śmierci legendarnego założyciela „Playboya”. Film „Sekrety Playboya” ma opowiadać o ekscentrycznym życiu Hugh Hefnera. Jedną z bohaterek produkcji jest Holly Madison. Modelka od kilku lat oskarża milionera o przemoc i wykorzystywanie seksualne. W obronie Hugh Hefnera postanowił stanąć jego syn, Cooper Hefner.

 

Poważne zarzuty wobec Hugh Hefnera!

Holly Madison była ulubioną blondwłosą pięknością Hugh Hefnera. Modelka w latach 2001- 2008 regularnie pokazywała się ze słynnym playboyem na imprezach.

Po latach Holly Madison postanowiła się otworzyć i zaczęła głośno mówić, jak Hugh Hefner niemal doprowadził ją do samobójstwa! Modelka Wyznaje, że najgorsza była codzienność, która zupełnie nie przedstawiała tego, co widzieliśmy w mediach. Kobieta w swoim pamiętniku opisała obrzydliwe imprezy i orgie, które doprowadziły ją do silnej depresji i myśli samobójczych

 

„Byłam w tym cyklu obrzydliwości, których nie chciałam robić. Pamiętam, jak pewnego wieczoru leżałam w wannie i zapragnęłam się utopić”

„Myślałam, że nie mam wyjścia. Tak byłam nieszczęśliwa”

 

Źródło: https://m.com/hollymadison

 

Holly Madison nazywa Hugh Hefnera swoim oprawcą, co jest niewątpliwie poważnym zarzutem.

 

„Myślałam, że kocham Hefa, ale to był syndrom sztokholmski. Ma miejsce, gdy ktoś zaczyna identyfikować się z kimś, kto w jakiś sposób jest jego oprawcą”– wyznaje modelka

 

Modelka opowiada, że wszystkie „Króliczki Playboya” były pod wpływem ogromnej manipulacji.

 

„Wszystkie byłyśmy manipulowane i oczekiwano, byśmy postrzegały Hefa jako naprawdę dobrego faceta. Z czasem uwierzyłam, że nie jest taki, jakim pokazują go media, jest przemiłym gościem”– wyznaje Holly Madison we fragmencie filmu „Sekrety Playboya”

 

Źródło: www.instagram.com/hughhefner

 

Syn Hugh Hefnera zaciekle broni ojca!

Cooper Hefner broni ojca przed niepotwierdzonymi zarzutami. Opublikował w tej sprawie wpis na swoim Twitterze.

 

„Niektórzy mogą nie pochwalać życia, jakie wybrał mój tata, ale mój ojciec nie był kłamcą. Jakkolwiek niekonwencjonalny by nie był, był szczery i żył uczciwie. Był z natury hojny i bardzo troszczył się o ludzi. Te lubieżne historie to żal, który przeradza się w zemstę.”– stanowczo zauważa Cooper Hefner.

 

ZOBACZ TEŻ: Alicja Bachleda- Curuś o początkach w Hollywood: „Miałam wyzbyć się polskości”

 

Źródło: www.plejada.pl

 

 

Komentarze

Komentarze