Seks jest w cenie.TYLE zarabiają PROSTYTUTKI za JEDNĄ GODZINĘ

Cena jest wysoka, bo poświęcają swoją godność i łamią zasady moralne. Przekonaj się ile zarabiają prostytutki za jedną godzinę seksu.

Usługi erotyczne wciąż rosną  i są zależne m.in. od poszczególnych miast i regionów. Różnice te przeanalizowano na podstawie raportu dotyczącego usług seksualnych w roku 2019. Było to 16,5 tysiąca ogłoszeń erotycznych z jednego z popularnych polskich portali z ofertami dla dorosłych.

 

Najwięcej za seks płaci się w prestiżowych bałtyckich kurortach takich jak: Sopot (324zł za jedną godzinę) oraz Międzyzdroje (440zł). Rekordzistka liczy sobie tam nawet 5 tysięcy za jedną godzinę. Duże miasta są w cenie. Przykładowo Warszawa (277zł), Kraków (232zł), Wrocław (233ł). Z kolei prostytutce za 24 godziny płaci się nawet 40 tysięcy złotych. Średnia kwota za dobę to koszt około 2060zł.

 

ZOBACZ TEŻ:RODZICU nie popełniaj tego BŁĘDU podczas ZABAWY z DZIECKIEM! To ogranicza jego ROZWÓJ INTELEKTUALNY

 

Najlepiej zarabiają kobiety w wieku 18-25lat z Warszawy ze wskaźnikiem BMI poniżej 18,5 oraz biustem w rozmiarze 4. Mogą liczyć średnio 400zł za godzinę i 4000 tys. zł za noc. Jeszcze więcej zarabiają ekskuzowane prostytutki wyrażające chęć dojazdu do klienta.

 

Źródło:fakt24/ pixabay

 

 

Komentarze

Komentarze