Seksowna córka Jana Borysewicza! Ma 23 lata i ciało jak marzenie! (Zobacz!)

Jan Borysewicz ma dwie ukochane córki – Joannę i Alicję. Młodsza z nich – Alicja – właśnie skończyła 23 lata! Z tej okazji muzyk opublikował w sieci wzruszające zdjęcie!

Kim jest Jan Borysewicz?

Jana Borysewicza nie trzeba nikomu przedstawiać. To przecież legendarny muzyk i kompozytor, a także lider i współzałożyciel zespołu Lady Pank. Autor takich hitów, jak: „Bo tutaj jest jak jest”, „Jeśli tylko chcesz” czy „Kryzysowy”.

Ojciec dwóch córek

Jan Borysewicz z zespołu Lady Pank ma dwie córki: Joannę i Alicję. Pierwsza z nich jest owocem jego związku z Danutą Borysewicz, a druga pochodzi z małżeństwa z Patrycją Sinkowską.

Czytaj też: Alicja Bachleda-Curuś w BIKINI! Co za piękność!

córka
IG

Skończyła 23 lata

Młodsza z dziewcząt – Alicja – skończyła kilka dni temu 23 lata. Dziewczyna mieszka na co dzień ze swoją mamą we Włoszech. Jest absolwentką prawa prestiżowego Università Roma Tre.

Muzyk wstawił właśnie do sieci stare zdjęcia, na których widzimy jego i małą jeszcze wówczas Alę.

„Kochanie, wszystkiego najlepszego na Twoje 23 urodziny. Kocham Cię” – napisał pod fotką Borysewicz.

córka
IG
córka
IG

Pomogła mu wyjść z nałogu

Borysewicz głośno mówi o wielkiej miłości, jaką czuje do swojej córki Ali. Kilka lat temu w jednym z wywiadów muzyk powiedział, że zawdzięcza jej życie, ponieważ to właśnie ona pomogła mu wyjść z nałogu.

Dziewczyna wielokrotnie błagała swojego ojca, żeby przestał pić i zażywać narkotyki. Z czasem Borysewiczowi udało się wyjść z nałogu. W lutym artysta opublikował w sieci zdjęcie ze wspólnie spędzonych Walentynek.

córka
Instagram
córka
IG

Zapozowała w bikini

Na Instagramie Alicji również nie brakuje zdjęć dokumentujących jej życie we Włoszech. Na jednej z fotek widzimy, jak pręży się w bikini na piaszczystej plaży.

Piękna?

córka
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze