Selena Gomez PŁACZE na Instagramie! Fani znów się o nią boją!

Selena Gomez opublikowała w sieci zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło jej fanów. Widać na nim, jak gwiazda…

Wczesne początki kariery

Selena Gomez urodziła się 22 lipca 1992 w Teksasie. Jej matka Amanda Dawn Cornett, ma włoskie korzenie, a ojciec, Ricardo Joel Gomez, ma pochodzenie meksykańskie. Gdy gwiazdka miała pięć lat, jej rodzice postanowili się rozwieść. Gomez została przy matce, która w 2006 wyszła za mąż za Briana Teefeya.

W wywiadzie dla magazynu „People”, Selena przyznała, że pierwsze zainteresowanie aktorstwem narodziło się u niej, gdy patrzyła, jak jej matka przygotowywała się do swoich produkcji teatralnych.

Karierę aktorską rozpoczęła w wieku siedmiu lat. Wcieliła się wówczas w postać Gianny w serialu „Barney i przyjaciele”. Później została dostrzeżona przez Disney Channel, a następnie rozpoczęła karierę piosenkarki.

Czytaj też: Odkryto NOWY sposób wykrywania depresji u dzieci. Wystarczy…

View this post on Instagram

Something exciting is coming tomorrow. ✨

A post shared by Selena Gomez (@selenagomez) on

Załamanie

W pewnym momencie swojego życia Selena przeżyła prawdziwe załamanie. Jej stan psychiczny w znacznym stopniu był spowodowany rozstaniem z Justinem Bieberem. Przypomnijmy, że gwiazda trafiła nawet do szpitala psychiatrycznego. Selena ma też poważne problemy ze zdrowiem. Cierpi na toczeń rumieniowaty a w 2017 przeszła operację przeszczepienia nerki, która była konieczna ze względu na chorobę.

Pokazała, jak płacze

Selena Gomez opublikowała w sieci serię zdjęć upamiętniających 2019 rok. Jedno z nich bardzo zaniepokoiło jej fanów. Widać na nim, jak gwiazda ubrana w wyciągnięty dres, siedzi na kanapie i płacze…

Miejmy nadzieję, że nowy 2020 rok będzie dla niej o wiele lepszy i nie będzie już musiała więcej płakać…

Czytaj też: Tragiczne informacje! NIE ŻYJĄ popularni bliźniacy…

płacze
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze