SENSACJA w programie „Rolnik szuka żony 6”. Decyzja Seweryna SZOKUJE!

Sensacja! Czy Seweryn i Marlena są ze sobą po programie? Wiele wskazuje na to, że jednak nie…

Idealna kandydatka

Marlena od samego początku zdecydowanie wyróżniała się na tle pozostałych kandydatek i bardzo szybko wpadła rolnikowi w oko. Wydawać by się mogło, że młoda, piękna i niezwykle sympatyczna dziewczyna wręcz skradła jego serce. Jak się jednak okazuje, ich związek nie przetrwał próby czasu. Czy Seweryn ma kogoś zupełnie innego?

Prawdziwa iskierka

We wczorajszym odcinku programu Seweryn przyznał, że od samego początku między nim a Marleną była „pewna iskierka”. Mimo to zaprosił na swoje gospodarstwo jeszcze dwie inne dziewczyny: Joannę i Dianę. Ta pierwsza nie wytrzymała jednak długo w jego wiejskiej posiadłości. Tak samo jak Diana, która zarzucała Sewerynowi, że on i Marlena „mieli ze sobą kontakt przed programem”, jeszcze za nim wszystkie trzy dziewczyny przyjechały na jego gospodarstwo.

sensacja
Screen YouTube

Zdemaskowany kłamca

Mimo iż Diana zdemaskowała Seweryna, ten kategorycznie wypierał się jej zarzutom i po prostu kłamał. Diana miała dosyć jego kłamstw i postanowiła spakować się i wrócić do swojego domu. Od tego czasu Seweryn i Marlena byli już sami na gospodarstwie.

Romantyczne wyznania

We wczorajszym odcinku Marlena zapewniała rolnika, że chce przeprowadzić się do niego na wieś, wziąć z nim ślub i urodzić mu pięcioro dzieci. Zapytała też go, czy może raz w tygodniu odwiedzać swoje rodzinne strony i chorą mamę, co on uznał za „mało realne”.

Mimo iż decyzję Seweryna poznamy dopiero za tydzień, po sieci krąży informacja, że po zakończeniu programu on i Marlena rozstali się.

„Ktoś napisał gdzieś, że Seweryn nie jest z Marleną. W sumie zauroczenie a miłość to dwie różne sprawy” – napisała jedna z internautek.

„Ma dziewczynę, spoza programu” – odpowiedziała jej inna.

„Już tydzień po wyprowadzce kandydatek mieszkał z zupełnie inną dziewczyną” – dodała kolejna.

Co więcej, jak wynika ze statusu w mediach społecznościowych, Marlena wciąż jest singielką…

Czytaj też: „Rolnik szuka żony” ZNIKA z anteny! Powód to…

Źródło: Pomponik.pl

Zdjęcie: Screen YouTube

Komentarze

Komentarze