Shakira ZASKOCZYŁA wszystkich! Zobacz, co zrobiła Z WŁOSAMI!

Każda kobieta pragnie czasami zmiany. Jak oceniacie ostatnią metamorfozę Shakiry?

Zmysłowe ciało i burza blond włosów to znaki rozpoznawcze Shakiry. Jednak ostatnio gwiazda postawiła na całkowitą zmianę swojego wizerunku… Jak teraz wygląda?

Słodkie loki

Shakira była jak dotąd rozpoznawalna głównie za sprawą swoich bardzo gęstych, kręconych blond włosów. Jednak ostatnio zamarzyła jej się zmiana. I to dość drastyczna! Czyżby Shakira znudziła się już swoimi włosami? Na to wygląda. Zobaczcie, jak wygląda teraz słynna kolumbijska gwiazda.

Proste i w innym kolorze

Na Instagramie Shakiry pojawiło się bardzo subtelne zdjęcie, na którym widzimy ją w czarnym golfie i z wyprostowanymi i nieco przyciemnionymi, częściowo upiętymi do góry włosami. Fotka ma zachęcać jej fanów do wzięcia udziału w jej najnowszej trasie koncertowej „El Dorado”.

Musimy przyznać, że zmiana jest dość spora, ale Shakira wygląda w nowych włosach wprost nieziemsko. Nie musieliśmy długo czekać na tysiące pozytywnych komentarzy od jej fanów.

„Jesteś taka piękna!”, „Wyglądasz w tych włosach perfekcyjnie!”, „Nie mogę się na ciebie napatrzeć! Podoba mi się ta zmiana” – pisali pod postem fani gwiazdy.

Nie wiadomo, czy Shakira pozostanie w tej fryzurze na dłużej. My nie mielibyśmy nic przeciwko temu.

A wy wolicie ją w prostych czy kręconych włosach?

Czytaj też: Tak teraz wyglądają DZIECI SHAKIRY i PIQUE! “Podobny do Iglesiasa, gdy był mały”

włosami
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze