Siostra Julii Wieniawy wkracza do show-biznesu! Mamy jej pierwszą OKŁADKĘ! (FOTO!)

Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest młodszą siostrą Julii Wieniawy. 17-latka właśnie pojawiła się na swojej pierwszej w życiu okładce magazynu. Okazja jest szczególna – Alicja dostała angaż w dużej produkcji Polsatu. Jakiej?

Kim jest Alicja Wieniawa-Narkiewicz?

Alicja Wieniawa-Narkiewicz jest młodszą siostrą Julii Wieniawy. Już dwa lata temu nastolatka zadebiutowała w telewizji występując w serialu TV4 „Oko za oko”. Mimo iż świat show biznesu stoi przed nią otworem, Alicja wyznała w jednym z wywiadów, że w przeciwieństwie do swojej znanej siostry – chce się trzymać z dala od błysku fleszy. Ostatnio zmieniła chyba jednak zdanie…

Czytaj też: Julia Wieniawa z dzieckiem. Bezcenna mina aktorki! (FOTO)

siostra
Flesz

Zagra w dużej produkcji Polsatu

Jak donosi portal Pudelek.pl, Ala wcieli się w jedną z ważniejszych ról w najnowszej produkcji Polsatu. O dziewczynie zaczyna się robić coraz głośniej. Ala i Julia właśnie pojawiły się na okładce magazynu „Flesz”.

Ma wszystko, żeby zostać gwiazdą

Alicja ma wszystko, żeby osiągnąć sukces. Jest nie tylko młodsza od swojej „bardziej znanej” siostry Julii, ale też, zdaniem wielu osób – o wiele od niej ładniejsza. Czy uda jej się powtórzyć sukces Julki? Czy to ona zacznie niedługo gościć w reklamach największych marek, udzielać wywiadów i grać w wysokobudżetowych filmach?

To się okaże już niebawem!

Źródło: Pudelek

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze