SIOSTRA księżnej KATE, PIPPA MIDDLETON urodziła! Znamy płeć dziecka

To wspaniała wiadomość dla rodziny królewskiej. Młodsza siostra Kate Middleton, Pippa Middleton, w poniedziałek urodziła swoje pierwsze dziecko. Informacja została podana opinii publicznej za pomocą Twittera.

„George, Charlotte i Louis mają nowego kuzyna! James i Pippa zostali rodzicami małego chłopca. Urodził się w poniedziałek, 15 października, o godzinie 1.58 w nocy (2.58 czasu polskiego), waży 3,88 kg. Wszyscy są zachwyceni, a mama i dziecko czują się świetnie” – możemy przeczytać na Twitterze Rebbeci English, dziennikarki opisującej życie rodziny królewskiej.

Przypominamy, że zaręczyny Jamesa Matthewsa i Pippy Middleton miały miejsce w 2016 roku. Ich ślub odbył się 20 maja 2017 roku w Englefield, miejscowości, która jest oddalona o kilkanaście metrów od miejsca zamieszkania rodziny Middleton.

Syn Jamesa i Pippy przyszedł na świat w szpitalu św. Marii w Londynie. Media donoszą, że poród był niebywale kosztowny! (około 60 tysięcy złotych), ze względu na luksusowe warunki, panujące w oddziale.

Pippa Middleton, James Matthews, znana celebrytka w ciąży

Zobacz też: OLGA FRYCZ urodziła! ZNAMY SZCZEGÓŁY

Źródło: elle.com

Źródło zdjęcia: elle.com

Komentarze

Komentarze