SKANDAL! Księżna Meghan spotykała się z… kucharzem!

I prawie wyszła za niego za mąż…

Kim jest Cory Vitiello?

Zanim Meghan Markle zaczęła się spotykać z księciem Harrym, była związana z przystojnym kanadyjskim kucharzem Corym Vitiello. Meghan i Cory spotykali się przez dwa lata i mało brakowało a wzięliby ze sobą ślub!

Rzućmy okiem na wszystko, co wiemy o Corym Vitiello i jego dwuletnim związku z Meghan Markle!

1. Mama Cory’ego bardzo polubiła Meghan

Cory i Meghan spotykali się od maja 2014 r. do maja 2016 r. Para mieszkała razem w domu Meghan w Toronto, gdzie aktorka pracowała na planie serialu „Suits”. Mama Cory’ego bardzo polubiła Meghan, czego wyraz dała w wywiadzie dla „The Daily Mail”.

„Jest uroczą kobietą. Bardzo bystrą, bardzo mądrą i bardzo opiekuńczą. Ma bardzo ciepłą i szczerą osobowość. Bardzo cieszyliśmy się czasem, który mogliśmy z nią spędzić. Bardzo pasowała do naszej rodziny. Rodzina Królewska i Wielka Brytania mają szczęście, że ją mają” – powiedziała niedoszła teściowa Meghan.

kucharzem
Instagram

2. Cory jest wybitnym szefem kuchni

Cory Vitiello to kanadyjski restaurator i szef kuchni. Gotowania nauczyła go już jako dziecko, jego włoska babcia. Pierwszą działalność gastronomiczną rozpoczął jako nastolatek w domu rodziców. W 2003 roku był szefem kuchni w Cecconi w Melbourne w Australii. Od 2004 do 2007 r. był szefem kuchni w hotelu Drake w Toronto. Został nazwany najlepszym nowym szefem kuchni w Toronto w 2009 roku przez  „EnRoute”. Otworzył trzy restauracje: Flock, THR & Co. i Harbord Room. Obecnie jest szefem ds. rozwoju kulinarnego w ekskluzywnej kanadyjskiej sieci Cactus Club Cafe. Był także uczestnikiem programu „Chef in Your Ear”.

3. Lato 2014 r.

Jeszcze zanim Meghan była księżną, prowadziła popularny blog o stylu życia o nazwie The Tig. To właśnie na tym blogu latem 2014 roku Meghan napisała świetną recenzję nowej restauracji Harbord Room, należącej do Cory’ego. Meghan zjadła tam obiad z kolegami z serialu „Suits”. Zakochała się nie tylko podawanym tam jedzeniu, ale także we właścicielu restauracji – Corym Vitiello.

4. Był wówczas większą gwiazdą w ich związku

Meghan Markle jest obecnie jedną z najbardziej znanych kobiet na świecie. Ale w 2014 roku była tylko aktorką w telewizyjnym serialu. Kiedy Meghan i Cory umawiali się, to on był bardziej znany z ich dwojga. Był szefem kuchni w największym mieście w Kanadzie. Ona była świeżo po rozwodzie z Trevorem Englesonem. Dzięki Vitiello Meghan miała okazję dostać się do elitarnego kręgu towarzyskiego Toronto.

5. A potem przyszedł Harry

Cory i Meghan rozstali się wiosną lub latem 2016 roku – nigdy nie było do końca jasne, kiedy i dlaczego.

Mama Cory’ego wyjaśnia: „Nigdy tak naprawdę nie pożegnaliśmy się osobiście. Meghan zamierzała nas odwiedzić [aby wyjaśnić sprawy i pożegnać się], ale wyjechaliśmy na wakacje do Południowej Karoliny, więc nie było nas w domu. Później rozeszły się wieści, że ona jest z księciem Harrym. Byliśmy tym zszokowani”.

Czytaj też: 30 NIESAMOWITYCH faktów na temat Meghan Markle! Czy wiedzieliście, że…

kucharzem
Instagram
kucharzem
Instagram

Źródło: Yourtango.com

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze