SKANDAL w „Pytaniu na Śniadanie”! Jak zwalczyć cellulit u 5-latki?! Widzowie oburzeni tematem!

Program „Pytanie na Śniadanie” zaliczył niezłą wpadkę. Na antenie poruszono temat cellulitu u dzieci. Specjalistka przekonywała, co zrobić, żeby pozbyć się tego defektu u najmłodszych. Widzowie zbulwersowani!

Co za temat!

Widzowie programu Pytanie na Śniadanie przecierali oczu ze zdumienia. Temat, który pojawił się na antenie wywołał nie małą burzę. Ekspertka zaproszona do popularnej śniadaniówki radziła co zrobić, żeby pozbyć się cellulitu u 5-letniej dziewczynki. Temat dyskusji w programie na żywo brzmiał: „Moja 5-lenia córka ma cellulit- czy to powody do niepokoju?”. Faktycznie temat niezwykle zaniepokoił widzów TVP. Uznali, że taka dyskusja jest po prostu oburzająca.

Ekspertka wie wszystko

Do studia zaproszono ekspertkę, która z powagą pochyliła się nad problemem cellulitu u 5-latek. Jednak widzowie błyskawicznie wychwycili, że ekspertka myli podstawowe pojęcia. Kobieta miała wręcz podstawowe braki w swojej wiedzy. Czujna fanka programu  napisała w mediach społecznościowych:

Powinniście sprawdzać wiedzę swoich gości przed programem. Jakoś weryfikować. „Ekspertka” myli cellulit z cellulitisem, a to całkiem coś innego. Cellulitis jest jednostką chorobową.

Internauci krytykują

Na dyskusji w studio suchej nitki nie zostawili internauci. Podjęty temat uznali za oburzający i taki, który wiele szkody może wyrządzić dzieciom, które są bardzo wrażliwe na pewne sprawy i z uwagą śledzą media. Jedna z internautek napisała:

Co to za durny temat?! Nikt wam nie powiedział, jakie skutki dla dziecka/nastolatka może mieć samo podjęcie takiego „problemu” w telewizji?

Inni widzowie tak komentowali ten temat:

Nie wierze! Serio? Cellulit? U 5-latki?

Nie wierzę! Zasiewanie i hodowanie kompleksów u przedszkolaków! I na to idą publiczne pieniądze?!

Jak trzeba mieć zryty beret, by taki temat podejmować z ekspertami. Tak się rodzą kompleksy u dzieci!

Co myślicie o temacie, który poruszono na antenie TVP?

Facebook/Pytanie na Śniadanie

Źródło: Facebook/Pytanie na Śniadanie

Zdjęcia: Facebook/Pytanie na Śniadanie

Komentarze

Komentarze