Takiej SKRZYNECKIEJ NIE WIDZIAŁEŚ! Pikanterii zdjęciu DODAJE MĄŻ

Rozdwojone końcówki, odrosty, brak nawilżenia – to problemy niejednej kobiety w dobie koronawirusa. Salony fryzjerskie są wciąż zamknięte. Trzeba radzić sobie w domowym zaciszu.

Tak też postanowiła zrobić Katarzyna Skrzynecka. Aktorka i piosenkarka pomalowała włosy samodzielnie we własnej łazience. Kobieta była zadowolona z uzyskanego własnymi siłami efektu.

Chciała się tym faktem podzielić z internautami. Dodała zdjęcia po metamorfozie wraz z opisem:

“uda łosie (w kwestii tunningu koloru włosów domowym farbowaniem) (farba znanej firmy dobrej jakości kupiona w znanym kosmetycznym sklepie sieciowym. kolor „mrożony perłowy blond” nr 9 – 5 , bo wiele pań pytało. nakładany manualnie jak balsam w rękawiczkach, bez użycia pędzelków itp. spokojnie dało radę 45 minut) mąż docenia fryzurę”.

Jednak to nie nowy kolor włosów Skrzyneckiej przykuł największe zainteresowanie fanów. Internauci zwrócili uwagę na zdjęcie aktorki z mężem, Marcinem Łopuckim, a konkretnie na jego gest.

Mężczyzna dopuścił się pewnego czynu na Skrzyneckiej. Niektórzy powiedzieliby, że pikantnego, inni, że nieprzyzwoitego. Fakt, że aktorka zdecydowała się opublikować zdjęcie, które go dokumentuje, mówi o jej poczuciu humoru i frywolności.

Co zrobił Łopucki? Koniecznie zobacz zdjęcie tutaj.

Zobacz też: Pokazała PUPĘ, BIUST I BRZUCH po ciąży! Wrzuciła ODWAŻNE ZDJĘCIA w bikini

Źródło: wsieci24.pl
Źródło zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze