Śmierć na koncercie Zenka Martyniuka! Odszedł znany…

Na koncercie Zenona Martyniuka doszło do mrożącej krew w żyłach tragedii. Śmierć poniósł…

Przyciąga tłumy

Zenon Martyniuk przyciąga na swoje koncerty prawdziwe tłumy. Popularność muzyki disco polo w naszym kraju jest bez wątpienia faktem. Niestety, na jednym z koncertów Zenka doszło ostatnio do tragedii. Zginął znany…

Zginął polityk PiS-u

Jednym z wielkich fanów oryginalnej barwy głosu Martyniuka był polityk PiS-u Tomasz Jędrzejczak (radny z powiatu zgierskiego), który wybrał się na koncert swojego idola wraz z żoną. Niestety, tuż po show doszło do straszliwej tragedii. Ciało 52-letniego polityka zostało wyłowione z Wisły. Obecnie sprawę bada stołeczna prokuratura. Według wstępnych ustaleń, do śmierci polityka nie przyczyniły się jednak osoby trzecie.

koncercie
Jastrząb Post

Zeznania żony

Podczas składania zeznań, żona Jędrzejczaka przekazała informację, że w piątkowy wieczór udali się na koncert Zenka, a w drodze powrotnej jej mąż udał się na stronę. Kobieta postanowiła pójść do domu, ale jej mąż już do niego nie wrócił. Na miejscu zdarzenia niemal od razu zjawiła się policja, która rozpoczęła poszukiwania mężczyzny. Ciało Jędrzejczaka wyłowiono z Wisły. Prokuratura rozpoczęła śledztwo w celu ustalenia okoliczności jego śmierci.

Co pokazują zapisy monitoringu?

Ponieważ na głowie polityka znaleziono liczne obrażenia, zaczęto podejrzewać, że doszło do udziału osób trzecich. Po przejrzeniu zapisów z monitoringu, okazało się jednak, że nietrzeźwy polityk upadł i najprawdopodobniej uderzył głową o kamień.

„Prokuratorskie postępowanie prowadzone jest wstępnie w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Badane są wszystkie okoliczności zdarzenia z udziałem radnego. Ze wstępnych ustaleń mogę powiedzieć, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, a do śmierci nie przyczyniły się osoby trzecie. Mamy zabezpieczony monitoring z miejsca zdarzenia, z którego wynika, że w zdarzeniu nie uczestniczyły inne osoby” – powiedział Wirtualnej Polsce rzecznik warszawskiej prokuratury okręgowej Łukasz Łapczyński.

Zenek na pewno na długo zapamięta ten feralny koncert…

Źródło: Jastrzabpost.pl

Zdjęcia: Jastrzabpost.pl, YouTube

Komentarze

Komentarze