Smutne wyznanie ZNANEJ PIOSENKARKI! „Zaszłam w ciążę. Niestety, straciłam ją”!

Edyta Górniak to polska piosenkarka, obdarzona niezwykle pięknym i anielskim głosem. Jest również kompozytorką, autorką tekstów, osobowością telewizyjną. W 1994 roku reprezentowała Polskę w konkursie Eurowizji, zajęła wówczas 2 miejsce. Jest członkinią Akademii Fonograficznej ZPAV. Prywatnie, mama 14-letniego Allana.

Jakiś czas temu na łamach programu Dzień dobry TVN, Edyta opowiedziała o niesamowicie traumatycznym dla niej przeżyciu. Stracie upragnionego dziecka.

„Od dwóch lat bardzo marzyłam o ciąży.(…)No i zaszłam w ciążę. Niestety, straciłam ją(…)To było jedno z najbardziej dziwnych, nieoczekiwanych doświadczeń. Wszyscy, którzy mieli takie doświadczenie, wiedzą, że tak naprawdę kobieta zostaje bardzo samotna z tym uczuciem. Nawet jeśli ma się wsparcie – ja miałam wsparcie mojej najbliższej ekipy, nikt o tym nie wiedział – to jednak jest to takie uczucie bardzo ogromnego osamotnienia. Jest najpierw szok, potem nadzieja, badania i potem taka rozłąka przedwczesna. To jest bardzo bardzo trudne(…)Po całym tym doświadczeniu zrozumiałam, że zawsze ceniłam to, że zostałam matką, że Bóg zesłał mi syna, który jest dla mnie wszystkim”.

Ta odpowiedź może być budująca dla wielu kobiet, które borykają się z podobnym problemem. Mogłoby się wydawać, że gwiazdy wiodą wspaniałe życie, pozbawione jakichkolwiek problemów. Rzeczywistość jest inna. Jest wiele celebrytek, które straciły dziecko. Wśród nich m. in. Katarzyna Skrzynecka, Aleksandra Nieśpielak, Anna Korcz czy nieżyjąca już Anna Przybylska.

Edyta Górniak, Edyta Górniak poroniła, znane celebrytki, które straciły dziecko

Zobacz też: Celebrytka OŚMIESZYŁA SIĘ NA INSTAGRAMIE. Fani byli BEZLITOŚNI!

Źródło: pomponik.pl

Źródło zdjęcia: Instagram @edytagorniak

Komentarze

Komentarze