Sonia Bohosiewicz postanowiła się głodzić. Niepokojące zdjęcie!

Sonia Bohosiewicz nie prowadzi zbyt „celebryckiego” stylu życia, jednak fani śledzą jej życie prywatne na Instagramie. Ostatnio aktorka zamieściła w sieci zdjęcie, na którym zdecydowanie kiepsko wygląda… Opatrzyła je opisem sugerującym, że przechodzi głodówkę.

Sonia Bohosiewicz jest znana m.in. z filmu „Rezerwat”, a także seriali takich jak „39 i pół”, „Usta usta”, czy też „Aida”. Fani cenią ją przede wszystkim za kunszt aktorski. Aktorka nie należy do gwiazd lansujących się w mediach. A jednak na Instagramie… uchyla czasem rąbka tajemnicy ze swojego życia prywatnego.

Ostatnio zamieściła niepokojące zdjęcie… Wygląda na nim bardzo źle. Co się stało??

 

Źródło: www.instagram.com/soniabohosiewicz

 

Tak Sonia Bohosiewicz podpisała zdjęcie:

„Detox Dzień 3.
Łatwo nie jest, ale tez i nie najtrudniej.
Może tak: COVID był gorszy.
A Joystick zawsze wspiera.” 

 

Wychodzi na to, że aktorka podjęła się głodówki leczniczej…  Co mogło ją do tego skłonić? Tego już nie napisała, ale wiemy na pewno, że jej kochany pies wspiera ją swoją obecnością.

 

Zalety i wady głodówki leczniczej

Skoro aktorzy podejmują się głodówek, przyjrzyjmy się, jakie są zalety i wady tego sposobu leczenia.

 

Zalety głodówki:

  • Oczyszczanie organizmu z nadmiaru zalegających toksyn. Jest to niewątpliwie jedyna forma oczyszczania organizmu, dzięki której można usunąć toksyny zgromadzone w tkance tłuszczowej.
  • Włączenie procesu samoleczenia. Zainicjowanie procesu autofagii i wspomaganie procesów regeneracyjnych organizmu. Organizm pozbawiony dostaw pożywienia, zaczyna „zjadać” i trawić obumarłe elementy i „złogi”. Można to porównać do sprzątania „śmieci”.
  • Jest to prosta metoda oczyszczania organizmu. Praktycznie nie angażuje nakładów energii, ani też nie wymaga aktywności fizycznej.

 

Wady głodówki:

  • Długotrwała głodówka może być niebezpieczna, ponieważ osłabia organizm. Ponadto, po zużyciu nadmiaru tłuszczu, organizm zaczyna „zjadać” mięśnie, co prowadzi do znacznego osłabienia.
  • Długotrwała głodówka wychładza organizm i spowalnia metabolizm. Po jej zakończeniu trzeba ostrożnie dobierać pokarmy, ponieważ żołądek jest skurczony i odzwyczajony od jedzenia.
  • Głodówka niesie ze sobą problemy natury mentalnej. Nadwyręża ona silną wolę, co może prowadzić do drażliwości.

 

Podsumowując, do głodówki należy podchodzić ostrożnie. Jednak mądrze przeprowadzona głodówka, może przynieść wiele korzyści.

 

ZOBACZ TEŻ: Dieta w ciąży- co jeść, a czego unikać

 

Źródło: www.instagram.com/soniabohosiewicz, www.zenreiki.szkola.pl

Komentarze

Komentarze