Sonia Bohosiewicz pozuje NAGO na Instagramie! Wszyscy zobaczyli jej…

Sonia Bohosiewicz zaskoczyła swoich fanów i opublikowała właśnie na swoim Instagramie zdjęcie, na którym widzimy ją zupełnie nago! Wszyscy zobaczyli jej…

Nagie pośladki, ramiona, nogi…

Z okazji nowego roku, gwiazda zaserwowała swoim fanom potężną dawkę wrażeń. Sonia Bohosiewicz wykazała się ogromną odwagą i wrzuciła do sieci nagą fotkę, na której widać…

„Iza Kuna parafrazując Ciebie. Lubię siebie za to, że jestem zwykłą dziewczyną z Żor i umiem robić czasem niezwykłe rzeczy” – podpisała zdjęcie.

Fani gwiazdy oniemieli z zachwytu nad nową fotografią aktorki. Co ciekawe, jedna z obserwatorek pomyliła nawet Polkę z… Beyonce.

„Jesteś niesamowicie niezwykła w swojej zwyklosci 😉 i pięknie reprezentujesz nasze Żory ;)”.

„Przez moment myślałam, ze to Beyoncé 🤭🤣💕”.

„Lubie się chwalić że jestem z tych samych Żor co Panie 🙂 jak oglądamy coś to mówię 'o! Zobaczcie! Ta aktorka jest z mojego miasta :)’ i wtedy sama czuje się w połowie sławna 😁”.

„Słodkie stópki”.

nago
Instagram

Niestety, nie zabrakło też tych, którym niezbyt przypadło do gustu to, że gwiazda pozowała bez ubrania. Ich zdaniem, to, że aktorka rozbiera się w sieci jest…

„Totalnie zenujace. Glowa siwieje dupa szaleje. Na pocieszenie… Dotyka to wiekszosci podstarzalych kobiet…”.

„Nie wstydzi się pani że mogą te zdjecie zobaczyć koledzy syna np?”.

„Pieknie, ale po co takie zdjecie czemu to ma sluzyc ze wszyscy to widza”.

„Fotka ładna, ale martwi mnie to, że mogą ją niestety zobaczyć pani nieletni fani, ponieważ ma pani otwarte konto. Dlatego nie powinna pani pozować nago”.

Mimo iż Sonia ma już 44 lata, wcale nie wstydzi się pokazać nago. Wręcz przeciwnie – rozbieranie się nie stanowi dla niej najmniejszego problemu.

Ma się czym pochwalić czy powinna sobie darować tego typu zdjęcia?

Czytaj też: Najsłynniejsza modelka „plus size” pokazała się NAGO w CIĄŻY! (WIDEO OD LAT 18!)

nago
Instagram

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze