Dziecko i Figura

Główna

Spalisz TŁUSZCZ i zbędne kilogramy w trymiga! Wymieszaj ze sobą TE SKŁADNIKI

napój odchudzający, płaski brzuch

Imbir zawiera mnóstwo składników antyoksydacyjnych takich jak: witaminy A, E i C, beta-karoten. Przeciwdziałają one rozwojowi nowotworów oraz chorób związanych z układem krążenia. Dzięki zawartości krzemu, magnezu, fosforu, żelaza, wapnia i cynku syrop na bazie imbiru wzmacnia odporność organizmu i chroni go przed infekcjami. Poniżej znajdziesz przepis na wyjątkową wodę imbirową! Pijąc ją codziennie, spalisz tłuszcz i zbędne kilogramy w trymiga.

Imbir to wyjątkowo pomocny składnik w zapobieganiu otyłości! Pijąc wodę imbirową stracisz nadmiar kilogramów, spalisz tłuszcz z bioder i okolic brzucha. Dodatkowo, obniżysz w organizmie poziom złego cholesterolu i zapobiegniesz nadciśnieniu. Dodatkowo, woda imbirowa ma właściwości antyoksydacyjne i przeciwzapalne.

PRZEPIS NA WODĘ IMBIROWĄ

Składniki:

Kilka cienkich plasterków korzenia imbiru

1,5 litra wody

Sok z cytryny (jeśli chcesz)

Sposób przygotowania:

Wystarczy zagotować wodę i dodać korzeń imbiru. Pozostawić na wolnym ogniu przez około 10-15 minut i odłożyć na bok, aby nieco się ochłodziło. Odcedź mieszaninę, dodaj odrobinę soku z cytryny i wypij szklankę tego środka rano przed śniadaniem i jedną szklanką przed kolacją.

Źródło: Youtube

Zdjęcie: Instagram

Zobacz też: Nowa spektakularna DIETA która ODMŁODZI Cię o kilka lat? Mowa o…


  
Wyżej