SPODZIEWAŁA się TROJACZKÓW. ZOBACZ co ją spotkało w dniu PORODU

Kiedy 30-letnia Kalani,mieszkająca w obozie dla uchodźców w Indiach dowiedziała się o ciąży, była zachwycona. Ona i jej mąż od dłuższego czasu starali się o dziecko. Ich radość była jeszcze większa, gdy dowiedzieli się, że Kalani urodzi trojaczki!

Wszyscy byli zaskoczeni, kiedy w dniu porodu okazało się, że dzieci jest aż czworo. Czworaczki to bardzo rzadki przypadek. Statystycznie przyjmuje się, że taki poród w populacji zdarza się raz na 500-600 tys. porodów. Dzieci przyszły na świat w szpitalu rządowym, w mieście Erode. Kalani urodziła dwóch chłopców i dwie dziewczynki. Stan zdrowia mamy oraz dzieci, lekarze ocenili jako stabilny.

Mąż kobiety opowiada, że kiedy jego żona zaszła w ciążę, najpierw skonsultowali się z lekarzem w pobliskim prywatnym szpitalu: „Lekarz poinformował nas, że moja żona spodziewa się trojga dzieci i doradził nam, abyśmy skonsultowali się z lekarzami państwowymi w celu dalszego leczenia”-relacjonuje szczęśliwy tata czworaczków.

Lekarze, którzy badali Kalani zgodnie twierdzą, że mogła ona wziąć pigułki w okresie ciąży, co mogło wpłynąć na ilość urodzonych przez nią dzieci. Biorą także pod uwagę, że zaistniała sytuacja jest wynikiem czynników dziedzicznych.

Zobacz też: UCZYŁA kobiety bycia DOBRĄ MATKĄ. Z zimną krwią ZABIŁA 2-LATKĘ!

Źródło: timesofindia.indiatimes.com

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze