Sposób noszenia TEGO dodatku wynika z twojego charakteru!

Kobiety dzielą się z reguły na dwie grupy – kolekcjonerki butów i kolekcjonerki torebek. Dla tych, które zajmują się gromadzeniem torebek mamy interesującą wiadomość. Otóż każdy jej rodzaj lub sposób noszenia wiąże się z odpowiednim przesłaniem, a nawet z charakterem!

Na jedno ramię

Torebka noszona na jednym ramieniu jest charakterystyczna dla kobiet, które cenią sobie komfort i wygodę. Dlatego jeśli  nie chcesz ograniczać swojej swobody w poruszaniu, zarzuć ją delikatnie na ramię. bo przecież co dwie ręce to nie jedna.

Torebka trzymana w dłoni

Kobiety, które przeważnie noszą torebkę w dłoni mają upartą osobowość. Sztywno trzymana torebka wynika bowiem ze zdecydowania i uporczywości. Ten rodzaj kobiet z pewnością  twardo stąpa po ziemi i nie traci czasu na bujanie w obłokach!

Torebka na ukos

Torebka zakładana na ukos może budzić skojarzenia związane z pasem bezpieczeństwa, który zapinamy podczas jazdy samochodem.  Kto wybiera taki sposób? Najcześciej są to osoby ostrożne, lubiące mieć wszystko pod kontrolą. Wychodzące przede wszystkim z założenia, że przezorny zawsze ubezpieczony. Chyba coś w tym jest!

Torebka  w zgięciu łokcia

Torebkę zawieszoną w zgięciu łokcia często możemy zauważyć u kobiet bardzo wyrafinowanych, ekskluzywnych i przywiązujących uwagę do nawet najmniejszego szczegółu stylizacji. W taki sposób nie zaprezentuje się skromna i nieśmiala szara myszka. Wręcz przeciwnie, zapewne będzie to pewna siebie, świadoma swojej atrakcyjności kobieta. Komunikująca tym samym swoją niezależność i niepokorny sposób bycia.

A Wy jak najczęściej nosicie swoje torebki?

źródło: https://www.instagram.com/cccshoesbags/

zdjęcie główne: https://www.instagram.com/hm/

Zdjęcia: https://www.instagram.com/daily_style_fashion_/

Komentarze

Komentarze