Dziecko i Figura

Główna

Starsza para udała się do restauracji. Na ich RACHUNKU napisano coś SKANDALICZNEGO

para

Para Brytyjczyków postanowiła zjeść posiłek w hotelowej restauracji. Kilka dni później odczytali niegrzeczny dopisek na swoim rachunku.

To wywołało spore oburzenie u 80-letniej kobiety, która postanowiła nie zostawić sprawy obojętnie. Rachunek wpadł w jej ręce zupełnie przypadkowo i wtedy na jego tylnim odwrocie przeczytała: „starzy ludzie”.

 

Krótka informacja napisana na odwrocie została najprawdopodobniej dodana przez kelnera, który obsługiwał parę starszych ludzi, a takie hasło miało mu pomóc ustalić, z czyim rachunkiem ma do czynienia.

 

„To skandaliczne zachowanie. To karygodne, żeby określać ludzi w taki sposób. Powinno się zaznaczać numer stolika, a nie stosować określenia na klientów. Nikt nie powinien być definiowany ze względu na wiek” -dodaje kobieta.

 

Była klienta zadzwoniła do restauracji oczekując przeprosin. Doczekała się ich, ale po miesiącu czasu. Dlatego w międzyczasie kobieta poinformowała o całej sytuacji media.

 

ZOBACZ TEŻ:CUKIER uzależnia SILNIEJ niż HEROINA. Sprawdź, czym się objawia GŁÓD CUKROWY

 

„Pragniemy bardzo Państwa przeprosić. Omówiliśmy tę sytuację z pracownikiem, którego ona dotyczy. Wyraził wielką skruchę i powiedział, że nie chciał Państwa urazić i okazać braku szacunku tym komentarzem”-napisała menagerka hotelu, Jennifer Boow.

 

Źródło:popularne.pl/pixabay

  
Wyżej