STARUSZKA wypija CODZIENNIE 15 PIW. Nie zgadniesz ile ma lat!

Ta kobieta bije wszelkie rekordy spożywanych ilości piwa u ludzi w jej wieku!

Powszechnie wiadomo, że alkohol w dużych ilościach szkodzi zdrowiu. W tym przypadku okazuje się jednak, że piwo jest bardzo dobrze tolerowane przez starszą panią.

 

Robertine Houbrechts codziennie od lat przychodzi do belgijskiego baru w regionie Mechelen i tam spożywa około 15 piw na dzień. Staruszka porusza się na wózku dla seniorów. W momencie, gdy decyduje się na powrót do domu, przyjeżdża po nią syn.

Co ciekawsze kobieta nie przyjmuje żadnych medykamentów, a zdaniem świadków jest w stanie wypić nawet 22 piwa dziennie! W ciągu ostatnich 4 lat, tylko dwa razy była nieobecna w lokalu.

 

Czuję się doskonale. Lekarz oświadczył, że mogę nadal przychodzić do baru i pić. Stwierdził, że alkohol nie może mi już zaszkodzić. Prawdą jest, że piję piwo od dawna i nadal żyję… To musi być skuteczny lek, bo nie przyjmuję jakichkolwiek farmaceutyków”– podkreśla Robertine.

 

ZOBACZ TEŻ:Chora DZIENNIKARKA BŁAGA o SZANSĘ na ŻYCIE! Kobieta napisała PORUSZAJĄCY LIST do MINISTRA ZDROWIA

 

Z okazji swoich 97 urodzin Robertine Houbrechts dostała w prezencie 20 litrową beczkę piwa od belgijskiego producenta AB Inbev. Obecnie staruszka ma 98lat.

 

Źródło:zdrowepasje

Źródło zdjęcia:Facebook

Komentarze

Komentarze