STRACIŁA NOGĘ i została twarzą marki modowej! Zobacz zdjęcia!

Mimo iż ma za sobą amputację nogi, została doceniona przez świat mody. Bernadette Hagans została właśnie twarzą kampanii reklamowej brytyjskiej marki Kurt Geiger – pisze The Independent.

Nie ma nogi

U 24-letniej Bernadette Hagans z Belfastu w 2017 roku zdiagnozowano rzadką postać raka (mięsaka maziówkowego). W październiku 2018 r. trzeba było amputować jej prawą nogę. Dziewczyna nauczyła się chodzić z protezą i postanowiła spróbować swoich sił w branży modelek.

Jak donosi The Independent, Bernadette dostała pracę w agencji Zebedee Management, która zaprasza do współpracy modelki posiadające różne cechy fizyczne. Jak dotąd dziewczyna brała udział w projektach dla wielu marek, w tym dla Kurta Geigera.

Czytaj też: Dziewczynka z zespołem Downa została modelką. Zobacz zdjęcia!

nogę
DM

Została twarzą kampanii

W kampanii wspomnianej marki Hagans ma na sobie czarną bluzę z kapturem, różową pikowaną torebkę oraz czarne trampki na platformie, które znalazły się w nowej kolekcji People Empowered. Linia dedykowana jest silnym ludziom, którzy mają za sobą trudne doświadczenia.

„Bardzo podobała mi się sesja zdjęciowa, ponieważ nie tylko reklamowaliśmy produkt, ale też pokazaliśmy moją nogę. Udowodniliśmy, że mogę wyglądać modnie i bardzo mi się to podoba” – podzieliła się bohaterka materiału.

nogę
DM

W czerwcu pewna sparaliżowana kobieta została modelką po latach spędzonych w domu. Claire Freeman doznała paraliżu w wyniku wypadku samochodowego. Po założeniu profilu na Instagramie udało jej się przezwyciężyć swoje kompleksy i wkrótce później została wypatrzona przez włoską agencję modelek Iulia Barton. Od tego czasu kobieta jest zapraszana do udziału w wielu pokazach mody. Ma na swoim koncie m.in. udział w prestiżowym Milan Fashion Week.

nogę
DM
nogę
IG

Źródło: The Independent

Zdjęcia: Instagram, Daily Mail

Komentarze

Komentarze