“Straciła Pani w moich oczach”. Kalczyńska PODPADŁA internautom. Czym?

Anna Kalczyńska ma troje dzieci. Często publikuje zdjęcia ze swoimi pociechami w social mediach. Tym razem pojawiła się z nimi na okładce magazynu Viva. Została skrytykowana.

Niedawno informowaliśmy, że dziennikarka narzeka na trudy macierzyńska. Jak sama przyznała, są takie dni, kiedy płacze w poduszkę. Oto powód:

Kalczyńska na SKRAJU WYCZERPANIA. Szczere wyznanie: “PŁACZĘ w poduszkę”

Kalczyńska pochwaliła się na swoim koncie w serwisie społecznościowym Instagram tym, że wzięła udział z dziećmi w sesji okładkowej popularnego pisma. Fanom nie spodobało się to, że zaangażowała do tego swojego pociechy — Hanię, Krysię i Jasia. Uważają oni, że zbyt mocno epatuje prywatnością.

Bardzo cenię Pani profesjonalizm, ale ta okładka… Proszę wybaczyć, straciła Pani w moich oczach. Sama jestem mamą i dobro dzieci i ich ochrona jest zawsze dla mnie priorytetem – napisała jedna z internautek, która śledzi profil Kalczyńskiej na Instagramie.

Bardzo zły krok marketingowy. Okładka z dziećmi i jeszcze ten tytuł – zauważył ktoś inny.

Bardzo cenię Panią jako dziennikarkę i człowieka. Ma Pani ogromną klasę i kulturę osobistą… zastanawia mnie jednak dlaczego osoby znane jak Pani chcą też pokazywać na okładkach swoje dzieci, tak z ciekawości pytam ... czemu je mieszać w ten dla mnie osobiście jednak płytki świat kolorowych gazet i show-biznesu … ? – zapytał jeden z fanów Kalczyńskiej.

anna kalczyńska, okładka viva

Co sądzicie o decyzji dziennikarki? Popełniła błąd, angażując dzieci do sesji okładkowej?

Zobacz też: Maja Bohosiewicz PRZYZNAŁA SIĘ DO OBSESJI. Żadna z matek jej NIE SKRYTYKOWAŁA

Źródło: Instagram
Źródło zdjęć: Instagram / @annakalczynskam

Komentarze

Komentarze