Straszliwa prawda UJAWNIONA! Książę Harry i jego żona są…

Książę Harry i księżna Meghan to prawdziwe „czarne owce” rodziny królewskiej! Na jaw wyszła właśnie prawda o…

Kontrowersje wokół księżnej

Księżna Meghan od samego początku budzi skrajne emocje. A wszystko to z uwagi na fakt, że nie tylko jest ona rozwódką, ale też ma na swoim koncie kilka pikantnych sesji zdjęciowych oraz niezbyt „eleganckich” ról w niskobudżetowych filmach. Nic więc dziwnego, że zdaniem wielu osób, Meghan po prostu nie pasuje do rodziny królewskiej.

Opinia królowej

Ponoć sama królowa Elżbieta także nie przepada za Meghan. Oliwy do ognia dolewa też fakt, że najbliższe święta Bożego Narodzenia, księżna wraz ze swoim mężem Harrym oraz małym Archiem, zamierzają spędzić w Stanach, a nie w Wielkiej Brytanii.

Jak donosi amerykański tabloid „National Enquirer”, powołując się na „informatora w pałacu”, królowa miała na wieść o planach wnuka i żony wybuchnąć ostrym gniewem.

„Sześć tygodni? Niech wyjeżdżają na zawsze!” – miała ponoć powiedzieć.

Instagram

Świąteczna zagadka

Księżna Meghan i książę Harry są zdeterminowani, żeby spędzić tegoroczne święta z mamą Meghan, w Stanach Zjednoczonych, co bardzo nie spodobało się królowej, która już wcześniej zaprosiła parę na Boże Narodzenie do wiejskiej rezydencji Sandringham.

„Dla Meghan zawsze było ważne, aby Archie dorastał świadomy swojego amerykańskiego dziedzictwa i planuje spędzać z nim więcej czasu w Stanach” – donosi osoba z bliskiego otoczenia księżnej.

Królowa Elżbieta ponoć bardzo nieprzychylnie patrzy na tych, którzy wyłamują się z celebrowania corocznej tradycji świątecznej.

„Boże Narodzenie w Sandringham jest głęboko zakorzenioną tradycją w rodzinie królewskiej” – zapewnia informator.

Czy teraz królowa jeszcze bardziej nie będzie lubiła Meghan?

Czytaj też: 30 NIESAMOWITYCH faktów na temat Meghan Markle! Czy wiedzieliście, że…

prawda
Instagram

Źródło: E!News, Pomponik

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze