STRZELANINA NA AUTOSTRADZIE. 3-letnie DZIECKO, które UCIERPIAŁO jest teraz…

Do tragicznego zdarzenia doszło 28 października na jednej z autostrad na Florydzie. 3-letnia Preslie Jean, która podróżowała wówczas wraz z rodzicami, została postrzelona w wyniku drogowego starcia innych kierowców. Kula trafiła w głowę dziewczynki…

Kiedy doszło do tragedii, dziecko znajdowało się na tylnym siedzeniu, tuż obok 7-letniego brata. Osoba, która wykonała strzały, kierowała czarnym pojazdem marki BMW. 3-latka znajduje się aktualnie pod opieką lekarzy, którzy walczą o jej życie. Usunięto jej część czaszki oraz mózgu. Przerażeni rodzice błagają wszystkich o pomoc w ujęciu sprawcy.

– Wiem, że jest ktoś, kto coś wie. Chcę, żebyś się ujawnił. Inne dzieci świętują Halloween, podczas gdy moja córeczka leży w szpitalu w śpiączce – mówi zrozpaczona mama malutkiej Preslie Jean.

Bandyta, który postrzelił niewinne dziecko jest aktualnie poszukiwany przez funkcjonariuszy policji. W wyniku zdarzenia ucierpiała wyłącznie dziewczynka. Rodzice oraz 7-letni brat wyszli z opresji bez szwanku.

Wiele osób włączyło się w internetową zbiórkę pieniędzy na rzecz Preslie Jean. Zgromadzone fundusze zostaną przeznaczone na poczet leczenia 3-latki.

Zobacz też: „BĘDĘ SIĘ NAD NIĄ PASTWIĆ”. Znana INSTAGRAMERKA katowała SWOJĄ CÓRECZKĘ!

Źródło: thesun.co.uk

Źródło zdjęcia: thesun.co.uk

 

 

Komentarze

Komentarze