Sukces filmu „Hejter” Jana Komasy. Już wkrótce powstanie serial HBO!

Niebywały sukces polskiego reżysera – Jana Komasy. Telewizja HBO planuje stworzyć serial oparty na jego filmie „Hejter”!

„Sala samobójców. Hejter” na Netflixie

Jan Komasa jest uznawany za jednego z najlepszych reżyserów w Polsce. Od końca lipca jego film „Sala samobójców. Hejter” można oglądać na Netflixie. Ale to nie jedyna z niespodzianek, jaka czeka na fanów produkcji. Jak donosi portal „Deadline”, HBO ma wkrótce zrealizować serial na podstawie filmu!

Powstanie serial HBO

Jan Komasa spotkał się ostatnio z przedstawicielami telewizji HBO. Spotkanie to było bardzo owocne, ponieważ, jak donosi portal Deadline, już wkrótce film”Sala samobójców. Hejter”, który można już oglądać na Netflixie, zostanie przekształcony w serial!

Produkcją serialu zajmą się Dana Farah (studio Farah Films’) oraz Roy Lee (Vertigo), zaś Jan Komasa (reżyseria) i Mateusz Pacewicz (scenariusz), a także Wojciech Kabarowski i Jerzy Kapuściński (Naima Film) – wystąpią w roli współproducentów wykonawczych.

Czytaj też: SPUCHNIĘTE usta Ewy Skibińskiej w serialu „W głębi lasu”! Co jej się stało?!

Wielki sukces filmu

Warto dodać, że tuż po premierze „Hejtera” na Netflixie, produkcja trafiła na TOP10 w wielu krajach, m.in. w Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii, Holandii, Danii, Finlandii, Hiszpanii  Norwegii, Szwecji, Brazylii, Meksyku, Tajwanie, Kenii czy Nigerii.

Ponadto, film odebrał też statuetkę na Festiwalu Filmowym Tribeca w USA za Najlepszy Międzynarodowy Film Fabularny.

Czy serial Komasy także będzie cieszył się takim powodzeniem? To się okaże już niebawem.

Źródło: Super Ecpress

Zdjęcie: YouTube

Komentarze

Komentarze