Surfer spłodził 48 dzieci ! Wszystko wydało się przez błąd w systemie !

Wysportowany Australijczyk jest ojcem pokaźnej gromadki dzieci. Szacuje się, że posiada 48 dzieci. Mężczyzna jest dawcą niesienia. Błąd w systemie spowodował wyciek danych. Nie zostały ujawnione dane mężczyzny, ale jego wygląd już tak.

Afera dawców spermy

W Australii doszło do afery związanej z dawcami nasienia. Courier Mail ustalił,że jeden z mężczyzn jest ojcem aż 48 pociech. Najprawdopodobniej doszło do błędu w systemie. Doszło do nielegalnego działania. Jeden mężczyzna może być dawcą nasienia dla dziesięciu rodzin. Poza tym dawcom spermy gwarantuje się anonimowość. Tu dane wyciekły z systemu. Został ujawniony wizerunek wysportowanego surfera.

Ojciec bez żadnych praw

W Australii panuje zwyczaj ,że matki , które korzystają z nasienia tego samego mężczyzny mieszkają setki mil od siebie. Dawcom nie przysługują żadne prawa rodzicielskie. Jeśli dziecko osiągnie pełnoletność i będzie chciało dowiedzieć się kto jest jego ojcem, może takiej wiedzy żądać.

Wyciek danych

Dane, które zostały ujawnione obejmują dawców nasienia ze stanu Queensland. Dane surfera nie zostały opublikowane, ale znany jest numer pod jakim mężczyzna widnieje w banku spermy. Znany jest tez jego wygląd. Wiadomo, że jest człowiekiem wysportowanym, surferem i gra w rugby. Jest wysoki, ma niebieskie oczy i blond włosy. Wokół niego zrobiło się bardzo głośno. Niewykluczone, że niedługo sam się ujawni.

Rodzice mówią

Sprawę skomentował mężczyzna, który dzięki nasieniu surfera został ojcem pięciorga dzieci. Shannon Ashton powiedział:

Byłem zszokowany, że spłodził 48 dzieci, ale nie moglibyśmy być szczęśliwsi z naszą rodziną i nigdy nie będziemy żałować”

Ojciec pięciorga dzieci powiedział, że dlatego z żoną wybrali nasienie tego mężczyzny bo był wysportowany, zdrowy i silny. Teraz ich pociechy są również w dobrej formie i kochają sport.

źródło: edziecko.pl

zdjęcie: pexels.com

 

Komentarze

Komentarze