ŚWIAT OSZALAŁ?! Kobiety robią sobie paznokcie…

Pandemia koronawirusa jest czymś przerażającym, ale nie oznacza to, że powinniśmy cały czas się smucić i martwić, że zachorujemy…

Kobiety z całego świata znalazły sposób na pokonanie złego nastroju i…

Pandemia koronawirusa

Z powodu koronawirusa nasz świat wygląda teraz zupełnie inaczej niż jeszcze kilka miesięcy temu. Nie możemy już swobodnie podróżować, chodzić do kina, ani spotykać się z przyjaciółmi. Eksperci od zdrowia zalecają nam pozostawanie w domu i wychodzenie z niego tylko wtedy, kiedy zajdzie ku temu pilna potrzeba.

Czytaj też: Kiedy skończy się pandemia koronawirusa? Krzysztof Jackowski PODAŁ DATĘ!

paznokcie
IG

Żeby się nie nudzić…

Sposobów na pokonanie nudy może być wiele. Dla jednych lekarstwem na nudę jest czytanie książek, dla innych oglądanie filmów a dla kolejnych trenowanie. Są też tacy, którzy wolą poświęcić czas na pielęgnowanie swojej urody.

Ostatnio kobiety z całego świata zaczęły wstawiać na Instagrama zdjęcia paznokci wystylizowanych w tematyce koronawirusa, czyli COVID-19. Niektóre z nich to prawdziwe dzieła sztuki! Fotki przedstawiają paznokcie „ubrane” w ochronne maseczki oraz ozdobione modelami kolczastego wirusa.

Czytaj też: W Chicago zmarła najmłodsza ofiara koronawirusa! Miała tylko…

paznokcie
IG

Projekty są nie tylko ciekawe, ale też mają pewne przesłanie, ponieważ mają za zadanie przypomnieć nam o ważnych wskazówkach dotyczących zdrowia i higieny, których wszyscy powinniśmy przestrzegać. Zdaniem ekspertów, obgryzanie paznokci jest nie tylko niehigieniczne, ale też jest to „najłatwiejszy sposób na złapanie koronawirusa”. Jeśli więc posiadanie sztucznych, ale za to pięknie wystylizowanych paznokci ma cię powstrzymać od wkładania do ust palców, to czemu nie?

Czytaj też: Odkryto pierwszy przypadek KOTA z koronawirusem!

paznokciepaznokciepaznokciepaznokciepaznokcie

Źródło: Metro.co.uk

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze