Świat staje na głowie! LEGALNA ABORCJA W TRAKCIE PORODU?

Kilka dni temu przedstawicielka partii Demokratów Kathy Tran przedstawiła szokujący projekt dotyczący poprawki do prawa stanowego odnośnie aktu aborcji. W propozycji projektu widnieje zapis o możliwości usunięcia dziecka W TRAKCIE PORODU!!!

Kathy Tran zaznaczyła, że jeśli ustawa wejdzie w życie, aborcję będzie można wykonać niezależnie od tego, jaki jest stopień zaawansowania ciąży. Ustawa w żaden sposób nie uwzględnia ŻADNEJ TAKIEJ GRANICY. Kiedy osoby siedzące na sali zaczęły wypytywać przedstawicielkę partii Demokratów o szczegóły zmian w prawie, Kathy Tran zdradziła szokujące informacje. Lekarz odbierający poród w porozumieniu z ciężarną będzie mógł pozbyć się nienarodzonego dziecka, ponieważ będzie to indywidualna decyzja obydwu stron. Lekarz będzie miał prawo zakończyć rozwiniętą ciążę w przypadku, kiedy chodzi o zapobieganie śmierci lub upośledzenia zdrowia psychicznego, lub fizycznego pacjentki. Nagranie z obrad bardzo szybko przedostało się do sieci, robiąc głośne zamieszanie w mediach, a sama polityk usunęła konta z mediów społecznościowych.

Internauci są zszokowani propozycją Kathy Tran. Jeden z czytelników serwisu Mocne Fakty, postanowił podzielić się swoją opinią na temat propozycji zmian w ustawie.

Brzydzę się takimi ludźmi !! Jak można dopuszczać do morderstwa (bo tak to się nazywa) człowieka, w obronie którego nikt nawet nie stanie(…)Nie dałem swojego dziecka zabić mimo iż miało urodzić się z nie wiadomo jaką wadą wrodzoną i co ??!! mam super zdrowego synka– przyznał czytelnik.

Zobacz też: „Brońmy dzików?” Raper TAU staje w obronie NIENARODZONYCH DZIECI!

Źródło: MOCNE FAKTY

Źródło zdjęcia: pixabay.com

Komentarze

Komentarze