Syn Dagmary Kaźmierskiej ZAKOCHANY! Pokazała zdjęcie z SYNOWĄ! (ŁADNA?)

Syn Dagmary Kaźmierskiej – Conan – ma od niedawna dziewczynę. Jego słynna mama wstawiła właśnie do sieci kilka fotek jego nowej wybranki. Ładna?

Gwiazda „Królowych życia”

Dagmara Kaźmierska jest jedną z najbardziej lubianych i charyzmatycznych bohaterek programu „Królowe życia”. Każdy odcinek show z jej udziałem śledzą miliony fanów, czekających z utęsknieniem na kolejne losy swojej ulubionej gwiazdy.

Wszyscy fani Dagmary dobrze wiedzą, że jej największą dumą jest jej jedyny syn – Conan.

„Conanek to jest Conanek. Ma w planach coś bardzo poważnego, ale nie mogę zdradzać, bo będzie na mnie krzyczał. To bardzo ambitny chłopczyk. Cały czas idzie ostro w szkole, cały czas mu dobrze idzie. Ćwiczy też dość grubo. Szykujemy się do matury, bo Conan chce zdawać na medycynę. Co z tego będzie? Zobaczymy – zdradziła w wywiadzie dla Jastrząb Post Kaźmierska.

Kaźmierska pokazała właśnie kilka zdjęć, na których możemy zobaczyć nową dziewczynę 19-latka.

Czytaj też: MROCZNE szczegóły z życia Dagmary Kaźmierskiej! Jej były partner… ZABIŁ CZŁOWIEKA?

IG

Kim jest wybranka Conana?

To – uwaga – 50-letnia (!) Adrianna Eisenbach, jedna z uczestniczek show. Kobieta nie tylko skradła serce syna Dagmary, ale też zaskarbiła sobie wielką sympatię u niej samej.

„Moje dwa serduszka Kochane. TYLKO SZCZĘŚLIWY CZŁOWIEK MOŻE INNYCH OBDARZYĆ SZCZĘŚCIEM. Adrianna @adrianna_scandal_queen jest właśnie takim człowiekiem , który sprawia , że jestem roześmiana. Po prostu tylko tym , że JEST I TYM , JAKA JEST …Mój Syn pokochał ją od pierwszego momentu. Gdzie , uwierzcie mi -On nie ma tak do wielu ludzi . Jest bardzo powściągliwy i ostrożny w wyborach. Cieszę się i dziękuję Robaczku @adrianna_scandal_queen za ten dzień  @adrianna_scandal_queen @scandal_butik_wroclaw @conanbestia @krolowe_zycia_official @ttv.pl” – napisała Dagmara.

Co sądzicie o przyszłej „synowej” Dagmary?

Czytaj też: WIADOMO JUŻ, kim jest Jacek Wójcik, przyjaciel Dagmary Kaźmierskiej! To…

IG

synsyn

Źródło: Instagram

Zdjęcia: Instagram

Komentarze

Komentarze