Syn Edyty Górniak nie będzie zdawał matury! Diwa ujawnia dlaczego!

Matura nadchodzi wielkimi krokami. Jednak Allan Krupa, syn Edyty Górniak do egzaminu dojrzałości nie przystąpi. Jego znana mama od początku mu to odradzała. Teraz jest dumna z syna.

Bez stresu

Edyta Górniak od dawna twierdziła, że zdawanie matury podczas epidemii koronawirusa nie jest dobrym pomysłem. Nie namawiała swojego syna do egzaminu,a co więcej odradzała mu ten pomysł. Okazuje się, że robiła to nadzwyczaj skutecznie. Alan Krupa podjął ostateczną decyzję i postanowił, że w tym roku nie podejdzie do egzaminu dojrzałości. Chłopak nie chce się po prostu stresować.

Może w przyszłym roku?

Zdalne nauczanie nie sprzyjało zdobywaniu wiedzy. Był to na pewno w przypadku syna Edyty Górniak. Allan bardzo się stresował lekcjami online, niewiele z nich wynosił. Ostatecznie zdecydował, że ten sposób nauczania nie pomaga we właściwym przygotowaniu się do egzaminu maturalnego. Krupa wybrał klasę mundurową w Liceum Ogólnokształcącym im. Bitwy Warszawskiej w Urlach. Do liceum poszedł o półtora roku wcześniej niż jego rówieśnicy.. Dlatego też stwierdził, że ma czas na maturę.

Dumna mama

Edyta Górniak jak najbardziej popiera decyzję syna. Jest o niego spokojna. Wie, że Allan to ambitny i zdolny uczeń i na pewno za rok poradzi sobie świetnie z tym egzaminem. Teraz może poczekać. Piosenkarka zakończyła swoją edukację na trzeciej klasie Technikum Pszczelarskiego więc nie ma zbyt surowego podejścia do tematu edukacji. Wspiera i rozumie Allana nie tylko w temacie edukacji.

źródło: planeta.pl

zdjęcie: Edyta Górniak/Facebook

Komentarze

Komentarze