Syn Edyty Górniak nie chce już nosić nazwiska swojego ojca! Allan Krupa ZMIENI NAZWISKO?!

Allan Krupa nie chce być już kojarzony z nazwiskiem swojego ojca, Dariusza Krupy. Syn Edyty Górniak chce odciąć się od ojca. Jednak zmiana nazwiska nie jest wcale taka łatwa.

Problemy w raju

Edyta Górniak za Dariusza Krupę wyszła w 2005 roku. Para przez kilka lat wiodła szczęśliwe życie. Piosenkarka była zakochana bez pamięci w gitarzyście. Taka sielanka trwała przez kilka lat. Jednak potem wszystko się zmieniło. W 2010 roku para rozstała się. Doszło do rozwodu, a sama Górniak opowiadała, że rzeczywistość okazała się inna, niż myślała. Edyta Górniak mówiła w jednym z wywiadów:

Wyobraź sobie, że ja jako matka nie nauczyłam się gotować i nie zrobiłam prawa jazdy. Darek nie mówił: „Musisz spróbować. Będę przy Tobie!”. Mówił: ” Nie musisz umieć jeździć , będziesz miała kierowcę. Nie musisz umieć gotować. Będziesz miała gosposię. Nie musisz nic”.

Edyta Górniak dowodziła, że dobry związek to taki, który daje poczucie wolności. Piosenkarce tego zabrakło przez te wszystkie lata życia z Dariuszem Krupą.

Kokainowy rajd

Dariusz Krupa był pod wpływem kokainy i na przejściu dla pieszych potrącił 63-letnią kobietę. W wyniku tego wypadku kobieta zmarła. Do potrącenia doszło w 2014 roku. Krupa trafiła do więzienia. Allan miał wówczas 10 lat i jego relacje z ojcem bardzo się zepsuły. Edyta Górniak nie zabraniała Allanowi kontaktów z tatą. Jednak nie odpowiadało jej, żeby syn odwiedzał go w więzieniu. Do tej pory Allan Krupa nie utrzymuje relacji ze swoim ojcem. Jak informuje tygodnik Na Żywo nastolatek chce zmienić nawet nazwisko, żeby odciąć się definitywnie od swojego ojca. Allan chce nosić nazwisko swojej mamy. Jednak Allan ma tylko 17 lat i na taką zmianę zgodę muszą wyrazić zarówno Górniak, jak i Dariusz Krupa. Ponoć Allan o pomoc w tym temacie poprosił znaną mamę i ta zgodziła się , by jemu pomóc. Jak jednak zareaguje na chęć zmiany nazwiska jego tata, Dariusz Krupa?

Facebook/Edyta Górniak

Źródło: Na Żywo

Zdjęcia: Facebook/Edyta Górniak

Instagram/Allan Krupa

Komentarze

Komentarze