Syn gwiazdy disco-polo broni polskiej granicy! Piosenkarka ostro o wpisie Kurdej-Szatan!

Słowa Barbary Kurdej-Szatan o funkcjonariuszach Straży Granicznej poruszyły wiele osób. Teraz do bulwersującego wpisu odnosi się Elwira Mejk- piosenkarka disco-polo. Jej syn jest żołnierzem. Broni polskiej granicy.

Ostro o wpisie Kurdej-Szatan

Elwira Mejk jest znana wielbicielom muzyki disco-polo. Jest liderką zespołu Mejk i producentką telewizyjną. Kojarzona jest z takimi piosenkami jak: „Tańczę z nim do rana” czy „Czy ty mnie jeszcze kochasz?”. Gwiazda disco-polo jest osobą wierzącą i kochającą ojczyznę. Nigdy tego nie ukrywała. Dla niej był to zawsze powód do dumy. Wypowiedź Barbary Kurdej-Szatan wstrząsnęła Elwirą. Postanowiła odnieść się do słów aktorki. Wokalistka swój wpis opatrzyła zdjęciem syna. Młody mężczyzna jest żołnierzem i broni granicy Polski. Elwira Mejk napisała:

Milczałam, teraz powiem. Właśnie dziś, w Dzień Nieodległości. Ten żołnierz to mój syn Filip. Bóg, Honor, Ojczyzna. Przysięgał bronić granic RP. Granic niezależnie od kogo atakowanych. Od września, z kilkudniowymi przerwami, kiedy wraca do domu, jest na granicy z Białorusią.

Duma z żołnierzy

Elwira Mejk w swoim poruszającym wpisie odniosła się nie tylko do służby swojego syna Filipa, ale też do poświęcenia wszystkich żołnierzy. Ci są gotowi do obrony polskich granic w każdej chwili. Tak napisała o swoim synu:

Widzi i słyszy co na granicy się dzieje, na bieżąco. Mając ludzkie uczucia, zachowuje powściągliwość żołnierza, który jest na służbie. Obowiązuje go tajemnica państwowa.

Elwira Mejk dalej pisała:

Mój syn, tak jak tysiące jego kolegów, w nocy, czy w dzień, dzielnie pełni wartę. Broni granic naszego kraju! Nie pozwólmy innym pluć na mundur! Żołnierze-jestem z Was dumna!

Facebook/ Elwira Mejk

Źródło: Fakt

Zdjęcia: Facebook/ Elwira Mejk

Komentarze

Komentarze